Program na koláž fotek

Jak si vytvořit z vašich fotografií koláž a naaranžovat kolekci fotek.

Pokud jste zrovna byli na dovolené, nebo jiném výletě či akci a chcete si vytvořit hezkou koláž z vašich fotek, ale při představě nůžek a lepidla vás nadšení a energie pro práci rychle opouští, zkuste softwarovou výbavou a grafickými dovednostmi a znalostmi, abyste si udělali hezkou koláž, a ne jen slátaninu zrovna také nedisponujete, zkuste program Picture Collage Maker.

Program lze doporučit opravdu jen pro naprosté grafické začátečníky, jestliže se vám už dostal do rukou program Adobe Photoshop, můžete na titul tohoto programu zapomenout bez výčitek svědomí. Stáhnout si ho můžete zde.

Program je dělán jak pro Windows 2000, XP, Vista rovněž i pro verzi nejnovější 7. Program můžete stáhnout, nainstalovat a zkusit zcela zdarma, ale pokud budete chtít používat program i po patnácti dnech od registrace, bude vaše peněženka lehčí přibližně o 800kč, což je nám osobně přijde, jako docela vysoká částka vzhledem k omezeným dovednostem programu.  Program je v jazyce anglickém a jeho ovládání zvládne rychle a bez problémů každý, kdo už někdy pracoval v kancelářském balíku Microsoft Office, jelikož je mezi programy nemalá grafická podobnost.

S programem zvládnete rychle udělat jednoduší pohlednice, fotoalba, pozvánky, přání, kalendáře a zmíněné koláže.

Co se týče úpravy fotek je možné v programu fotky ořezat a změnit jejich velikost.

Dále můžete přidávat různé efekty, palety, šablony, rámečky a kliparty. Samozřejmě program obsahuje široký výběr rámečků, šablon a klipartů, ale rovněž si můžete nové sami vytvořit, nebo stáhnout a následně vložit do programu.

Lze vytvořit opravdu hezké amatérské výtvory, nic méně berte to jen jako jednu z možných variant, jelikož na trhu je široké množství podobných programů, takže doporučujeme využít možnosti zkušební doby, ozkoušet si více programů a následně si zvolit ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Program na koláž fotek

  1. Jako rychlé řešení pro osobní blahopřání se mi osvědčila aplikace na webu http://mojepohlednice.cz Jedná se o elektronickou pohlednici z vlastní fotografie, fantazii se meze nekladou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *