Organizace času pro studenty

Některý student zápasí s matematikou, jiný s angličtinou, někdo má problém s chemií, ale jedno mají všichni studenti společné – boj o čas.

Program je pro studenty, takže je zdarma, ale nejen to jeho výhodou je i téměř nulové místo, které zabírá a jednoduchá a rychlá instalace. Tento program je přehledný a kromě jiných je v jazyce českém. Najdete ho pod názvem Student DOG organizer.

Možná si nyní říkáte, že vám nenabízíme nic nového, že organizátorů jste vyzkoušeli už mraky a všechny byli na jedno brdo. Tento program v sobě ale skrývá spojení všech důležitých věcí a informací, které běžný studen potřebuje a ještě něco navíc.

1. Sloupec, který se nazývá Přehled – zde naleznete:

  • Analogové/digitální hodiny a datum
  • Připomínání svátků a narozenin
  • Fáze měsíce
  • Pokud nosíte svůj notebook do školy, oceníte rovněž informace, jako třeba jaká je právě hodina, za jak dlouho končí, jaká a kde bude další hodina atd.

2. Sloupec Kontakty – zde vytváříme seznamy přátel a známých, jejich telefonní čísla, faxy, emaily, weby, adresy atd.

3. Sloupec, alias Kalendář – co dodat? Snad jen že kromě jiného si zde lze vést záznamy, pro různé aktivity, abyste na nic nezapomněly.

4. Sloupec Úkoly – tohle  se hodí opravdu každému. Velmi hezké kategorizované zaškrtávací prostředí.

5. Sloupec  Známky – vám nabízí jejich přehled a  průměry, opět velice hezky zpracované.

6. Možnost Poznámky – o čemkoliv potřebujete a nehodí se to jinam, opět lze elegantně třídit.

7. Varianta Rozvrh hodin – je opět šikovně vyřešen formou tabulky, pokud se vám střídá sudý a lichý týden, nevadí, i s tím program počítá.

8. A poslední možnost je Nastavení, ve kterém si upravíte a nastavíte vše potřebné, jako jaké režimy chcete mít aktivní, jestli se má program automaticky zapnou po spuštění počítače, jak chcete informace v programu zobrazovat atd.

Věříme, že s tímto programem již pozdě do školy nepřijdete.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *