Programy pro připojení na Facebook

Programy, které vám v tomto článku doporučíme, pomohou každému, kdo profil na zmíněné síti vlastní.

FacebookDiscovery

Tento program vám nahradí chat na této sociální síti. Jedná se o mini aplikaci, které pro funkčnost stačí pouze vaše přihlašovací údaje, které máte na Facebooku. Pokud umíte používat ICQ, nebude pro vás tento program žádným problémem. Má opravdu minimum funkcí a snadné ovládání, ale jeho výhodou je, že nemusíte po každé, co zatoužíte někomu napsat, zapínat internetové okno a přihlašovat se na váš profil.

FBNotifier

Tento program jednoduše opět slouží pro úsporu času přihlašováním se na síť. Pokud stále dokola prohlížíte profil a čekáte, až vám někdo napíše, nebo vám okomentuje fotku, je tento program to pravé pro vás. Po stažení a instalaci opět vyplníte přihlašovací údaje k vašemu profilu. Poté si zvolíte, na co chcete být upozorňování a vybere také časový interval, jinak řečeno jak často má program kontrolovat, jestli tam nemáte novou zprávu nebo jinou novinku.

Tento program se dá rovněž nahradit programem Google Talk. Určitou nevýhodou je, že aby program správně fungoval, musíte mít zapnuty ohlašující emaily z FB, takže pokud jste si je vypnuli, opět je aktivujte a zapněte tento program, který vám automaticky oznámí každý nový příchozí email (tedy mimo jiného; má samozřejmě i jiná využití).

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *