RunesCape herní klient SwiftKit

Zpříjemněte si hraní oblíbené MMORPG hry RunesCape pomocí vylepšeného herního klienta SwiftKit.

U her typu jako je Runescape bývá poměrně běžnou součástí i klient pro stažení a instalaci na disk, takže se dá říct, že hraní čistě v internetovém okně je docela netradiční a pro některé hráče i méně příjemnou záležitostí. Pokud tento názor sdílíte, popřípadě pokud toužíte po tom, trochu si hru zpříjemnit, doporučujeme vám herního klienta s názvem SwiftKit. Při všech jeho funkcích bychom ho měli nazvat spíše multifunkčním programem.

Do začátku je dobré říci, že program je ke stažení zdarma a v anglickém jazyku, což ale vám, jakož to hráčům RunesCape moc vadit nebude, jelikož tato hra je na jazyk poměrně náročná už sama o sobě. Program podporuje Windows i Mac, pro podrobné informace, statistiky a možnost stažení zajděte na oficiální stránku: www.swiftkit.net

Lepší hraní Runescape

Nyní si některé jeho funkce trochu přiblížíme.  Asi by ani nebylo nutné zmiňovat, že hlavní složkou SK (=Swiftkitu) je herní klient, který se chová v  podstatě stejně jako stránka oficiálního webu (www.runescape.com), s tím rozdílem, že se hra nezobrazuje v okně prohlížeče, ale v programu SK. Nemusíte bát, že by to byl další zákeřný způsob, jak od vás získat přihlašovací údaje, nebo jiné citlivé informace.

Co je tu navíc

Bonusy programu oproti hraní přes web jsou nenáročný dobře pracující webový prohlížeč (do kterého spadají se dají například i uložit oblíbené webové položky), možnost vytvořit si vlastní hudební list s písničkami (které máte v PC, a které můžete následně při hře poslouchat), rozsáhlá databáze herních věcí, příšer, klanů, klanových příslušníků a úkolů, u kterých naleznete vždy plno doplňujících informací (jako kolik to stojí, jestli je to pro hráče, kteří za hru platí či i pro ty, kdo hrají zdarma atd).

Rovněž zde můžete najít i tabulku nejlepších hráčů podle různých dovedností a sledovat, jak jste na tom vy proti ostatním a v jaké dovednosti patříte mezi top 2 miliony hráčů ze všech RS milovníků na světě. Samozřejmostí je screenshot maker (tvoří z právě hrané obrazovky obrázek), kalkulačka, hodiny a mnoho dalšího.

Kristýna Jahnová

Rate this post

4 komentářů k RunesCape herní klient SwiftKit

  1. Kvalitný článok.
    Som lenivý navštíviť ten web tak sa opýtam vás.
    Funguje to pod linuxom? 🙂 Dakujem

  2. Ten článok sa mi nechce čítať 🙂 Srandujem, prečítal som ho a dozvedel som sa dosť nového 🙂 Dakujem a popri tom aj gratulujem že si ma vyliečila.

  3. neni nahodou swiftkit na android jen jako utilita nikoli jako klient?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.