Weby pro studenty

Dnešní článek je určen hlavně pro studenty, jelikož se v něm podíváme na weby, které by měl každý student znát a které lze efektivně využít.


Psát o tom, že  google a wikipedie jsou weby, bez kterých žádný student neobejde, by bylo poměrně zbytečné a spíše urážka vašich znalostí, takže je opomeneme a podíváme se rovnou na trochu specifičtější problémy a oblasti.

Jako první zmíníme web:

Na tomto portálu naleznete referáty, životopisy, čtenářské deníky, nebo i katalog škol.

Podobnou tématiku najdete také zde:

Kromě životopisů a čtenářských deníků zde máte také jedinečnou možnost nahlédnout do tzv. Čítanky, kde naleznete úryvky knih. Jelikož kromě obsahu je také velice důležité znát dobře jazykovou stránku díla.

Referáty

Další soubor kvalitních referátů.

Pokud chcete zjistit vaše IQ a další psychologické parametry využijte těchto webů:

Ovšem berte je prosím s rezervou, spíše jako legrácku, jelikož testování psychologických parametrů je velice složitý proces.

Další zajímavý web, který se zabývá testy, a všeobecně výukou anglického jazyka naleznete zde:

A pokud máte už studia a testů plné zuby, můžete se podívat na webové servery pro studenty, od studentů, jako je například web:

Stránek se samozřejmě hodně, takže to berte vše jako inspiraci a možnost podělit se o ty vaše. Takže, jaké stránky doporučujete vy?

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Weby pro studenty

  1. článek o ničem, žádná informace, zbytečná práce autora a stejně tak ztráta času pro člověka, který hledá potřebné informace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *