Přehrávač písniček na web nebo profil

Návod na vložení mp3 přehrávače nebo playlistu na stránku nebo profil, kde je možno vkládat html obsah.

YouTube

První možností, a poměrně dnes už známou, je vložit si hudební video. Těch je samozřejmě nejvíc na YouTubu, takže stačí najít odpovídající song, zkopírovat si kód pro vkládání na stránku a máme ho tam, kde potřebujeme. Pokud se chcete podívat na tuto možnost podrobněji, mrkněte do článku o vkládání videa na web.

Hudební přehrávač na web

Možná ovšem místo videa byste raději na vaší stránce nebo profilu měli raději něco jako třeba takovýto malý přehrávač:
logo

stáhnout mp3
Jak na to? Můžete si ho tam vložit třeba úplně stejným způsobem, jakým se nám podařilo dostat na stránky tuto písničku. Stačí zajít na web mp3stahuj.cz, zde přepnout na záložku MP3, vybrat písničku – kliknout na modrou šipku Play. V tu chvíli se nahoře objeví kód, který stačí následně zkopírovat a vložit tam, kam potřebujete. Dá se také nastavit, jestli má dotyčný song hrát automaticky hned po načtení, nebo jestli se má začít přehrávat až v okamžiku kliknutí na šipečku.

Vložení do profilu

Pokud máte problém s vložením na zeď na Lidech, podívejte se do tohoto článku  o vkládání ikonek na zeď v síti Lidé.cz – jen místo kódu ikonky stačí vložit kód s mp3 přehrávačem.

Rate this post

1 komentář k Přehrávač písniček na web nebo profil

  1. Chtěl bych poradit, protože dle názvu toho to tématu měla býtrada i ohledně playlistu, ale nic takového jsem nečetl. Chtěl bych poradit, jak si můžu dát přehrávač mp3 s playlistem?? Prostě aby, když někdo navštíví moje stránky, tak aby si ze seznamu mohl vybrat písničku a pustit si ji. Našel jsem různé přehrávače, ale přehrají pouze jednu jedinou píseň. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *