Grey Blocker – recenze a test přípravku

První šediny jsou zejména pro nás dámy výzvou k urputnému a někdy nekonečnému boji, ve kterém jen málokdy zvítězíme.  S nadějí, že šediny nejen překryjeme, ale zároveň vlasy zbytečně nezatížíme a neničíme, zkoušíme veškeré možné přípravky. Návštěva kadeřnického salonu je poměrně náročná na rodinný rozpočet a domácí barvení mnohdy napáchá více škody než užitku. Sama jsem obdobné problémy řešila poměrně dlouhou dobu, ale potom jsem objevila přípravek Grey Blocker, elixír zdraví pro moje vlasy.

Než Grey Blocker vyzkoušíme

Musím říci, že reklama pro mě představuje spíše přehlídku předražených produktů, jejichž účinek je zcela minimální. Ovšem pohled do zrcadla na zničené, jemné a neforemné vlasy se stříbrnými odlesky mě opravdu přinutil přemýšlet nad vhodným přípravkem, který by mi opět vrátil sebevědomí. Nevím, co přesně stojí za poměrně brzkým šedivěním mých vlasů. Jistě je to každodenní dávka stresu nebo do určité míry také dědičné dispozici.  Jestliže trpíte obdobnými problémy, zbytečně utrácíte za laciné barvy a máte pocit, že vaše vlasy připomínají více slámu než zdravou a zářivou hřívu, právě pro vás by přípravek mohl být tím pravým.

Pokud stejně jako já nemáte čas na denní péči o vlasy formou mytí, zábalů, masek a podobně, budete kůrou Grey Blocker nadšeni. Jedná se o kapsle, které užíváte dvakrát denně a jejichž užívání vám tak zabere minimum času. Další důvod, který vede k mé naprosté spokojenosti je čistě přírodní složení přípravku. Jednoduše řečeno, přípravek je určený pro ty, kteří chtějí zatočit s šedinami rychle a navíc přírodní metodou bez zbytečného zatěžování vlasů a organismu.

Co je to Grey Blocker

Musím říci, že poté, co jsem se o tomto takzvaném zázraku dozvěděla, ihned jsem se podrobně informovala o přesném složení a o principu účinku. To hlavně proto, abych nekupovala zajíce v pytli.

Kapsle Grey Blocker jsou vyrobeny na čistě přírodní bázi z výtažků brusnice borůvkové, biotinu a vitaminu skupiny B. Brusnice obsahuje flavonoidy, které obecně zpomalují proces šedivění, biotin zvyšuje produkci melaninu, který napomáhá vlasům uchovat přírodní, sytou barvu. Samozřejmě také vitaminy z řady B jsou prospěšné organismu jako celku a chrání buňky před stárnutím.

Je potřeba si uvědomit, že Grey Blocker nemusí fungovat u všech. Důvod je poměrně jednoduchý. Šediny někdy vznikají jako doprovodný jev velice specifických zdravotních potíží. Pokud jste si těchto obtíží vědomi, raději bych volila jinou formu péče.

Sama za sebe mohu říci, že při objednávce první dávky kapslí jsem i já byla na vážkách. Po velice krátké době jsem však mohla pozorovat první výsledky a výhod tohoto přípravku mě přinutily v kůře pokračovat.

Výhody:

  • Čistě přírodní produkt
  • Jednoduché užívání
  • Komplexní vliv na kvalitu vlasů
  • 100% záruka spokojenosti

Nevýhody:

  • Vyšší cena
  • Nutnost pravidelného užívání

Výhody přípravku Grey Blocker

Jako každý výrobek i Grey Blocker má celou řadu výhod, které jsou pro mě charakteristikou perfektního a spolehlivého výrobku.

Čistě přírodní produkt

Čistě přírodní složení jsem již zmínila, ale musím na něj upozornit opakovaně. Pro mě se jedná o výhodu číslo jedna.  Nechci tělo zbytečně zatěžovat chemií, protože si myslím, že už tak se náš organismus musí vypořádávat s celou řadou škodlivých látek.  Navíc věřím v sílu bylin a myslím si, že pokud jsou užívány v doporučených dávkách, mohou být opravdu prospěšné a léčit skutečné zdravotní neduhy.

grey blocker
Větší obrázek zde

Jednoduché užívání

I přes to, že pod nátlakem pracovního a rodinného vytížení mi během dne nezbývá příliš času pro sebe, na Grey Blocker si vždy čas udělám. Během pravidelného snídaňového rituálu užívám dvě tobolky a po zbytek dne nechávám účinné látky, aby dělaly doslova zázraky a šediny tak jedna po druhé mizely do nenávratna.

 

Komplexní vliv na kvalitu vlasů

Na přípravku Grey Blocker oceňuji zejména jeho komplexní péči o vlasy, která probíhá ve třech základních krocích:

  • Zastavuje proces šedivění

Velice brzy jsem zjistila, že nekonečné barvení nezastaví šedivění, pouze nové šediny překrývá. O to větší bylo moje zklamání, když jsem v zrcadle spatřila stále nově vznikající šediny. Musím říci, že s každým šedivým vlasem jsem ztrácela část sebevědomí a jako žena jsem postrádala určitý komfort. Společně s tobolkami dodávám vlasům vše potřebné pro krásné vlasy a likvidaci šedin.

  • Vyživuje a posiluje vlasy

Byla jsem mile překvapena prvním viditelným výsledkem, který se dostavil během několika dní. Vlivem dostatku vitaminů a hormonální rovnováhy jsou moje vlas silné a odolné.

  • Navrací přirozenou barvu

Již od prvního dne jsem pozorovala změnu mojí přírodní barvy vlasů. Důvodem je stimulace vlasové cibulky hormonem melaninem, který je zodpovědný za tvorbu přirozeného vlasového barviva.

Záruka spolehlivosti

Po předchozích nepříliš dobrých zkušenostech s nákupy přes internet,vmě mile překvapilo i jednání prodávajícího. Zaujala mě především 100% záruka spolehlivosti. Pokud bych po měsíční kůře nebyla spokojená s výsledkem užívání, získala bych plnou cenu výrobku zpět. Tuto službu v mém případě nebylo nutné využít.

Hodnocení uživatelů

Než jsem se rozhodla pro nákup přípravku Grey Blocker, hledala jsem dostupné recenze. Je pro mě důležitý názor uživatelů, kteří se s přípravkem již setkali. Musím říci, že se mi nepodařilo najít ani jedno negativní hodnocení. Muži i ženy byli spokojeni s fungováním výrobku i s chováním ze strany prodávajícího.

grey blocker reference

grey blocker recenze

Další informace o Grey Blockeru najdete ZDE

 

Alternativy

Když jsem se začala zajímat o možné řešení problému se šedivými vlasy, našla jsem nepřeberné množství přípravku dostupných na trhu.

Bionnex

bionnex

Bionnex je bylinný sprej určený k boji se šedivými vlasy. Jedná se o čistě přírodní přípravek obsahující aktivní látky pro zastavení šedivění, pro oživení a celkovou regeneraci vlasů. Sprej je doporučeno používat v kombinaci se šampony a kondicionéry značky Bionnex. Sprej je vyroben z extraktů melounu, z plodů palmy Pandanus conoides a z éterických olejů myrty obecné. Při pravidelném používání výrobek zaručuje pozitivní změnu do 3 měsíců.

Výhodou přípravku je jeho čistě přírodní složení a komplexní péče o vlasy. Sprej je díky svému složení vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Nevýhodou je však jeho způsob používání, který je vázán na mytí vlasů. Užívání je tedy časově náročnější a první výsledky se dostaví asi 3 měsíce od zahájení kůry.

Foligain

foligain

Tento vitaminový doplněk stravy účinně bojuje proti šedivění vlasů a napomáhá jim vrátit přirozenou barvu. Produkt obsahuje enzym katalázu, která pozitivně ovlivňuje mnohé řetězové reakce probíhající v našem těle, z nichž některé vedou právě k šedivění vlasů. Produkt je užíván ve formě dvou kapslí denně a cena jednoho měsíčního balení se pohybuje okolo 1000 Kč.

Nevýhodou je tedy poměrně vysoká cena a dlouhá doba pravidelného užívání. První výsledky je možné pozorovat až po 9 měsících o započaté léčby. Produkt také není čistě přírodní a není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Lidé s jiným zdravotním omezením by měli užívání přípravku Foligain konzultovat s lékařem.

Reparex

reparex

Přípravek Reparex je vhodný zejména pro muže, kteří by se rádi zbavili šedivějících vlasů. Svým fungováním je možné připodobnit přípravek k barvě, která barví vlas takzvaně zevnitř. Princip fungování je založený na oxidaci melaninu enzymem alfa reduktázou, která tak napomáhá vlasům navrátit přirozenou barvu.

Přípravek se používá jedenkrát týdně tak, že malé množství naneseme ke kořínkům vlasů a důkladně masírujeme. Vlasy neumýváme a po celou dobu používání mytí vlasů omezíme.

Výhodou je nízká cena. Nevýhodou je pouze krátkodobý účinek.

Závěr

Přípravek Grey Blocker účinně bojuje již s prvními známkami šedivění vlasů. Jednoduchým užíváním formou tobolek je možné dosáhnout pozitivního výsledku již za 10 dní. Tato léčebná kúra je vhodným řešením pro ty, kteří se chtějí šedin skutečně zbavit a ne jen překrývat. Grey Blocker je možné si objednat na těchto stránkách prodejce. Tato poněkud vyšší investice se vám brzy navrátí v podobě krásných, zdravých vlasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *