Somatodrol – recenze a test přípravku

Svalová hmota

Správné rozložení svalové hmoty závisí na několika faktorech. Jedním z nich je správná výživa. Právě vhodné složení stravy má značný vliv na růst svalů. Druhým faktorem jsou suplementy, díky kterým se svalová hmota udržuje a dále rozšiřuje. Jedná se o doplňky stravy, které obsahují všechny potřebné živiny. Neméně důležitá je také péče o svalovinu. Pravidelná sportovní činnost či návštěvy posilovny udržují naše tělo a mají pozitivní účinek na vývoj svalů. Jedním z ověřených přípravků na českém trhu je Somatodrol. Jeho užíváním se nám zvýší objem svalové hmoty, dodá potřebná energie a a naše postava se dostane do líbivých obrysů. Díky Somadrolu dosáhneme také podstatně vyšších sportovních výsledků.

Podle čeho vybírat vhodný suplement?

Výběr vhodného doplňku naší stravy si nejprve dobře promysleme. Obsah vitamínů by měl být vždy takový, jaké potřebuje lidské tělo. Pokud bude nízký, výsledek se nedostaví buď vůbec, nebo s největší pravděpodobností nesplní naše očekávání. Také vysoký podíl vitamínů může působit na organismus negativně. Nevhodné je proto užívání multivitamínů. Somatodrol je vhodným povzbuzovačem při sportovních činnostech.

Proč Somatodrol?

Somatodrol obsahuje hned několik povzbuzujících látek. Mezi ně patří například GRTH faktor, kofein, kajenský pepř a guarana. GRTH faktor se skládá z 2450 mg beta – alaninu a 200 mg arginin alfa – ketaglutarátu. Beta – alanin podporuje tvorbu karosinu ve svalové tkáni. Ten omezuje vytváření kyseliny mléčné až o 60 %. Můžeme tak trénovat tvrději, což platí obzvláště pro krátké intenzívní cviky. Účinek beta – alaninu umocníme ještě jeho kombinací s kreatinem. Doporučená denní dávka je 2 g. Jedna tobolka Somatodrolu obsahuje 200 mg beta – alaninu. Sloučenina arginin alfa – ketaglutarát vzniká spojením argininu s kyselinou glutarovou. V lidském organismu se podílí na vytváření oxidu dusnatého, který urychluje regeneraci tkání, rozšiřuje cévy, tímto způsobem zlepšuje prokrvení a zásobování buněk živinami. Následkem toho se nedostavuje brzy únava a uživatelé této látky mají příjemný pocit většího napumpování svalů. Denně se doporučují 1 – 2 g před sportovním výkonem. V jedné tobolce Somatodrolu se nachází 200 mg arginin alfa – ketaglutarátu.

Výhody

  • zvýšení hladiny testosteronu
  • rychlá regenerace svalů po cvičení
  • odstranění křečí a svalové únavy
  • zvýšení síly
  • vyšší libido

Nevýhody

  • nepřehledné informace na oficiálních internetových stránkách

Výhody Somatodrolu

Největší výhodou Somatodrolu je bezesporu rychlá regenerace svalů. Nezanedbatelné je také 30 % zvýšení hladiny testosteronu. Somatodrol má skutečně unikátní složení. Především GRTH faktor má mimořádně pozitivní vliv na růst svalové hmoty. Správný poměr beta – alaninu a arginin alfa – ketaglutarátu dokáže doslova zázraky. Kromě již zmíněného zvýšení testosteronu má také účinek na tvorbu HGH. Somatodrol však obsahuje i jiné důležité látky, jako jsou například kajenský pepř, guaranu či vitamín B 12.

Kolik svalové hmoty se užíváním tohoto přípravku získá, je individuální. Hodně záleží na genetických predispozicích, metabolismu a konkrétním tréninkovém programu. Při testech před uvedením Somatodrolu na trh došlo k nárůstu svalové hmoty v rozmezí od 8 kg do 14 kg.

somatodrol recenze
Větší obrázek ZDE

Somatodrol se užívá na lačno dvakrát denně jedna či dvě kapsle. Důležité je zapít jej dostatečným množstvím vody.

Účinnost Somatodrolu je vědecky dokázána na více místech. Navíc jeho výrobce slibuje vrácení peněz, pokud nebudeme s produktem spokojeni a účinky se nedostaví ve slíbeném rozsahu.

Hodnocení uživatelů

Na internetu najdeme četná pozitivní hodnocení Somadrolu. Jedním z nich je příběh mladého muže, který se cítil být velmi hubený. Viděl, jak jeho kamarádi lehce navazují kontakt s děvčaty, jen se mu to nějak nedařilo. Snažil se cvičit v posilovně, ale žádný uspokojivý výsledek se nedostavil. Pořád měl hubenou nevypracovanou postavu. Pak se dozvěděl o Somadrolu. I přes počáteční nedůvěru se jej rozhodl vyzkoušet. Dnes toho nelituje. Během tří měsíců se jeho tělo stalo vypracovanější díky vzniku svalové hmoty. Jiný uživatel Somadrolu se zase zmiňuje, že i přes pravidelné cvičení se svaly zvětšovaly velmi pomalu. Avšak po nasazení Somadrolu ihned byly výsledky viditelné. Získal postavu podle svého přání. Další pozitivní hodnocení hlásá, že po dvouměsíčním užívání se tělo stalo doslova testosteronovou a HGH bombou. Uživatel je spokojen s regenerací těla a vždy dokonale připraven na další cvičení. Somatodrol si chválí rovněž držitel zlaté medaile na Debuts 2014 polské asociace bodybuildingu, fitness a powerliftingu Krzysztof Piekarz. Ihned mu bylo zpočátku jasné, že musí podstoupit tvrdou dřinu a nasadit vhodnou stravu. Všichni jeho kolegové však také tvrdě trénovali. Aby byl lepší než oni, potřeboval vyzkoušet něco nového. Rozhodl se tedy pro Somatodrol a to v době, kdy ještě nebyl uveden na trh. Byl tak první bodybuilderem, který po něm sáhl. Dnes však tohoto kroku nelituje. Je přesvědčen, že bez Somatodrolu  by stěží v tak prestižní soutěži zvítězil.

somatodrol reference
Ukázat reference

Značka Somatodrol je také sponzorem Mistrovství Brazílie v kettebelu již od jeho počátků v roce 2014. Tento původně ruský sport, který spočívá ve zvedání a houpání koule s rukojetí, zlepšuje sílu a výdrž především v oblasti zad, nohou a ramen.

Další podobné suplementy

Somatodrol se díky svému složení odlišuje od ostatních suplementů. Na českém trhu se však setkáme rovněž s jinými vysoce účinnými výrobky. Mezi ně patří například novinka Amino Pills. Jedno balení obsahuje 330 tablet založených na unikátním Triople Source Amino komplexu. Ten se skládá ze syrovátkového, hovězího hydrolyzátu a sójového proteinového isolátu. Tato skladba zajišťuje lidskému tělu vyvážené množství vysoce kvalitních aminokyselin. Kromě složení se liší od Somatodrolu také vyšším dávkováním. Doporučují se pět tablet dvakrát až třikrát denně.

Na růst svalů se dobře hodí také Diosgen Amix. Přípravek obsahuje extrakt získaný z přírodní byliny dioscorea villosa s vysokým podílem steroidních sapogeninů. Díky tomu pomáhá produkci testosteronu a estrogenu. Dávkování je jedna želatinová kapsle co druhý den nejlépe hodinu před samotným sportovním výkonem.

Účinnou kombinaci Tribulu Terrestrisu, Taurinu, L – Cirulinu, ZMA, HMB a Saw Palmetta poskytuje Amix Anabolic Explosion.

Další informace o Somatodrolu najdete ZDE

Shrnutí

Ačkoliv je na českém trhu mnoho produktů podporujících růst svalové hmoty, ne všechny z nich mají potřebný rychlý účinek. U Somatodrolu se však potřebná regenerace stavu vždy dostaví. Svědčí o tom mnoho spokojených uživatelů, kteří jej od počátku jeho výroby v roce 2014 již vyzkoušeli. Somatodrol vsadil na GRTH faktor, který patří k nejvýraznějším podporovatelům růstu svalové hmoty. Takové zvětšení svalů v poměrně krátkém čase dosáhne málo která látka. 8 až 14 kg je úctyhodné množství.  Důležitá skutečnost je také ta, že jeho užívání nemá vedlejší účinky anabolických steroidů. Také poměr cena/kvalita je u tohoto výrobku zajímavá. Tak proč jej nezkusit? Pokud nám do tří měsíců nepomůže, výrobce nám slibuje vrácení peněz. Podrobné informace lze získat na oficiálnich stránkách www.somatodrol.cz, kde si můžeme zjistit efekt užívání Somadrolu na naše tělo vyplněním několika údajů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *