Jak probíhá anonymní test otcovství?

Jak probíhá anonymní test otcovství?

Občas v naší Radírně zabrousíme i do citlivých témat, jako je určení otcovství. Pokud má muž oprávněné pochybnosti o tom, že dítě, které jeho partnerka nosila devět měsíců pod srdcem, není jeho, pravděpodobně bude vyhledávat způsoby, jak se dopídit pravdy. Jednou z možností je test otcovství, u něhož je zachována absolutní anonymita, a tak vzorky DNA nejsou s vaším jménem nikterak spojovány.

V této specifické oblasti působí spousta společností, přičemž stále populárnější službou je P-TEST. Stejně se jmenuje i samotná souprava, kterou vám příslušná firma zašle domů. Obrovskou výhodou je, že všechno je zabaleno do diskrétního obalu, a tak ani pošťačka, ani nikdo jiný doma nepozná, co se v obálce nachází. Pokud ani přesto nechcete, aby vám byla zásilka doručena přímo na adresu, stačí využít službu poste restante, což znamená, že balíček vám bude doručen na konkrétní poštu.

Jak probíhá celý proces testu otcovství?

V první řadě musíte počkat, než vám přijde souprava P-TEST se vším potřebným. Případně se dá sada koupit v některé z kamenných prodejen. Následně si necháte odebrat vzorky na společností vymezených místech, což se provádí opět bez zjišťování identity.

Laboratoře provádí testy DNA pod kódem, nikoliv pod jménem, a tak vaši identitu nezjistí ani samotní pracovníci společnosti. A závěrem si do zhruba pěti dní vyzvednete výsledky na konkrétním portálu pod kódem, jenž je uveden na soupravě P-TEST.

Proč využít zrovna P-TEST?

Služba si na tuzemském trhu buduje tradici už od roku 1998. Jelikož na trhu diskrétními testy otcovství působí už 19 let, máte záruku kvality. Samozřejmostí je lidský přístup, přičemž společnost chápe, že určení otcovství není zrovna téma, s nímž byste se chtěli chlubit svému okolí. Kompletní ceník kvalitního testu P-TEST All inclusive můžete zhlédnout zde.

Získejte jistotu pomocí jediného testu.

3 komentářů k Jak probíhá anonymní test otcovství?

  1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se dá postupovat v případě, kdy potřebuji znát biologického otce ještě před narozením dítěte? Děkuji.

  2. Dobrý den, Lucko,

    společnost Generi Biotech z etických důvodů neprovádí test otcovství v těhotenství: https://p-test.cz/caste-dotazy/test-otcovstvi-v-tehotenstvi/

    Nicméně, život není černobílý, a tak firma po důkladné konzultaci DNA test otcovství v těhotenství umožňuje. Zde je jeden pravdivý životní příběh poskytnutý anonymně k inspiraci, třeba se Vám bude hodit si ho přečíst: https://p-test.cz/test-otcovstvi/testy-otcovstvi-v-tehotenstvi/

  3. Dobrý den chtěla bych podotknout že já mám velice dobré osobní zkušenosti s firmou https://www.dnatest.cz/…dobrá cena, rychlé vybavení..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *