Jak vybrat tu nejkvalitnější klimatizaci?

Špičkou na trhu klimatizací je společnost Daikin. Její produkty splňují ty nejvyšší nároky na funkčnost a kvalitu ve spojení s nejmodernějšími technologiemi. Firma Daikin nyní spustila partnerský program Home C°mfort Expert, který sdružuje pečlivě vybrané a vyškolené odborníky z řad distributorů, tedy instalačních firem. Díky tomu se špičkové klimatizace Daikin dostanou až k zákazníkům včetně perfektního poradenství.

Špičková kvalita s tradicí

Klimatizační zařízení Daikin jsou vysoce účinné a vytváří komfortní vnitřní prostředí v jakékoliv situaci. Jejich chod je přitom tichý a snadno se ovládají. Díky inovativním technologiím vytápění a chlazení patří na nejvyšší úroveň v nabídce klimatizačních systémů. Ostatně za firmou stojí už více než 80 let tradice. Vše je vyráběno v Evropě a Japonsku a probíhá přísná kontrola celého procesu, čímž je zajištěna vysoká spolehlivost výrobků. Škála jednotlivých produktů je natolik široká, že se jistě najde řešení pro jakékoliv umístění a provoz klimatizace.

klimatizace

Kompletní servis nejvyšší úrovně

Obrátit se při výběru klimatizace na HCE partnery znamená získat jistotu špičkového servisu. Všichni partneři jsou dokonale obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin, informace získávají na pravidelných školeních. Na skladě mají všechny klimatizační jednotky Daikin vhodné k domácímu použití a jsou schopni je předvést i nainstalovat k plné spokojenosti zákazníků. Kompletní servis je samozřejmostí a zahrnuje poradenství, řešení na míru, odbornou montáž a případně i servis a údržbu klimatizace. HCE partneři mohou také svým zákazníkům zprostředkovat zajímavé speciální nabídky, ať už jde o slevy nebo třeba prodlouženou záruku. Prospěch z partnerského programu Home C°mfort Expert tedy mají především koncoví zákazníci. A to je dobrý důvod, proč se obrátit při výběru nové klimatizace právě na partnery společnosti Daikin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *