New Breath – test, recenze, zkušenosti

Zápach z úst je choulostivá záležitost, která však ani zdaleka nemusí znamenat pouze společenské faux pas. V mnoha případech totiž indikuje i vážnější zdravotní problémy. Jak vzniká, jaké jsou nejčastější příčiny a jak se ho účinně zbavit?

Co je příčinou zápachu z úst

Přestože se o těchto obtížích, odborně nazývaných halitóza, ve společnosti většinou nemluví a jedná se o poměrně ožehavé téma, jsou až překvapivě časté. Trpí jimi zhruba čtvrtina dospělých. Medicína přitom zná hned celou řadu příčin jako například záněty trávicího ústrojí.

V případě, že pozorujete problém pouze přechodného rázu, viníka lze hledat například v zubním kazu, ale také v zubním plaku. Je možné, že si i budete muset sáhnout do svědomí nad vlastní životosprávou. Pokud holdujete kouření nebo nadměrné konzumaci alkoholu, se svěžím dechem počítat úplně nemůžete.

Jak zápach z úst odstranit

Vůbec nejčastější příčinou bývá již zmiňovaná nedostatečná ústní hygiena. Pak dochází k množení bakterií, které způsobují zápach. Bakterií je přibližně 750 druhů a jde o původce nepříjemného dechu dokonce v plných 80 % případů.

To první, co byste měli udělat, je tedy rozhodně vyzbrojení se kartáčkem a zubní pastou. Zuby si čistěte dvakrát denně a nezapomínejte ani na použití dentální nitě. Pravidelně byste také měli vyrážet ke svému zubnímu lékaři, abyste měli jistotu, že například netrpíte zubním kazem nebo též zánětem dásní.

Dále je vhodné omezit kouření, odpustit si ve velké míře aromatické potraviny jako česnek, ryby, ale také kávu a vyhnout se nadměrnému požívání alkoholu. Ovšem na pitný režim nezapomínejte, důvodem nežádoucího odéru z úst totiž může totiž být i nedostatek slin způsobený právě dehydratací. Dočasně vám ke zvýšení produkce slin napomůže i žvýkačka, pokud zrovna po ruce sklenici s vodou nemáte. Ta je navíc i rychlou záchranou, která vám zajistí osvěžení dechu. Mějte ale na paměti, že způsobí pouze překrytí problému. Žvýkačka jej neřeší, protože nedokáže odstranit bakterie.

Co je přípravek New Breath a jak funguje

Kapsle jsou založené na vysokém obsahu čistě přírodních složek – aminokyselin a vitamínů. To je díky výtažku z kaktusu Nopal. Doslova zázračná rostlina, hojně využívaná ve Střední a Severní Americe, obsahuje vysoký podíl vody, dále hned 17 aminokyselin a vitamíny B a C, především pak vitamín B3 (niacin).

Její účinky se využívají proti žaludečním vředům a žaludečně-střevním potížím. Dokáže totiž usměrnit produkci žaludečních sekrecí a chránit stěny zažívacího traktu. Pilulky New Breath tak mohou účinným způsobem eliminovat bakterie z trávicího traktu i dutiny ústní a efektivně řešit problém s nežádoucím zápachem z úst.

Zvětšit obrázek

Výsledky jsou přitom patrné již během jediného dne podávání této přírodní kúry. Při pravidelném užívání zcela mizí veškeré potíže a zůstává pouze svěží dech. Zlepšení by se mělo dostavit již zhruba během dvou týdnů. Současně působí preparát New Breath i preventivně a brání s až trojnásobnou účinností dalšímu nežádoucímu rozmnožování bakterií, které by mohly způsobit opětovný návrat potíží. Znovu vám tak dodá sebevědomí a už se nebudete muset vyhýbat hovoru s lidmi.

Kapsle tedy řeší trvale přímo příčinu problému, neslouží pouze k dočasnému překrytí špatného dechu.Důležitá je pouze důslednost v užívání. Tablety se vždy zapájejí malým množstvím vody, a to v množství 2x denně. Přípravek podléhá přísnému testování a jeho bezpečnost zaručuje také certifikace. Nedoporučuje se však obecně jeho užívání v těhotenství.

Je ale vždy nutné si uvědomit, že v případě, že je příčinou zápachu z úst jakákoli choroba, pilulky nepřinesou žádoucí efekt. Řešení závažnějších stavů patří výhradně do rukou lékaře. Pokud vaše problémy přetrvávají, s návštěvou ordinace proto rozhodně neotálejte.

  • Výhody:
  • řeší příčinu potíží
  • trvalý efekt
  • bez vedlejších účinků
  • Nevýhody:
  • vyšší pořizovací cena
  • funguje pouze na určité spektrum příčin
Další informace o New Breath najdete zde

Recenze uživatelů

Výhody produktu je nejlépe pocítit na vlastní kůži. Vyzkoušejte si ho, inspirací vám mohou být četné pozitivní ohlasy. Vybíráme proto alespoň jeden z nich pro ukázku.

uživatelská recenze new breath

 

Srovnání s konkurenčními preparáty

Dostupné osvěžovače dechu se liší svou formou i mechanismem účinku. Na tomto místě si blíže představíme některé vybrané alternativní produkty, popíšeme si jejich princip i výhody a nevýhody.

Přírodní osvěžovač dechu jahoda 50ml Hristina

jahoda christina 50 ml

V čistě přírodním složení produktu uvádí výrobce konkrétně tyto složky: voda, ethylalkohol, propolis, extrakt z heřmánku, extrakt z plodů šípkové růže, extrakt břízy bílé, jahodník obecný. Přípravek je tak vhodný i pro děti, citlivé jedince nebo osoby trpící alergií. Zároveň napomáhá odstranit původce nepříjemného dechu, neboť působí antibakteriálně a protizánětlivě. Vybrat si můžete z několika různých ovocných variant vůní. Aplikuje se ve formě spreje, pro některé uživatele tak může být polykání tablety jednodušší. Slouží také primárně k potlačení nepříjemného dechu, není schopen eliminovat jeho příčiny. Na druhou stranu je účinnou okamžitou pomocí a diskrétně jej můžete použít, když se například nacházíte ve společnosti.

Air-Lift Svěží dech cps.40

 

air lift kapsle

Kapsle obsahují přírodní oleje, oficiální popis konkretizuje olej olivový. Přes přírodní složení se však užívání nedoporučuje těhotným ženám. Užívají se dvě tablety denně, a to v libovolnou dobu. Je potřeba na ně tedy nezapomínat. V případě, že budete preparát užívat správně, začne působit přímo v zažívacím traktu. Přípravek bojuje proti nepříjemnému dechu způsobenému kouřením a konzumací některých potravin. Nemá tedy antibakteriální účinek. Osvěžení dechu přetrvává přibližně 6 až 8 hodin. Současně je nevýhodou to, že účinek nastupuje teprve cca za dvacet minut po požití. Nehodí se tedy jako okamžité řešení problémů s nepříjemným dechem. V případě, že jej potřebujete využít například před důležitou schůzkou, musíte pamatovat na to, abyste si pilulku vzali s dostatečným předstihem.

FUZZY BRUSH 1 ks

fuzzy brush

Má podobu malého zubního kartáčku, který se rozžvýká stejně jako klasická žvýkačka. Přispěje tak nejen k osvěžení dechu, ale i vyčištění zubů a celé ústní dutiny. Výhodou je především to, že jej můžete využít kdykoli je třeba. Efekt nastupuje okamžitě, přetrvává však pouze dočasně. Hlavní účinnou složkou je xylitol, cukr obsažený v některých druzích ovoce, proto je pro lidský organismus zcela neškodný. Navíc jde o látku, která bojuje se streptokoky a mikroby. Nevýhodou tohoto prostředku je tak především nediskrétnost. Jsou místa, kde zkrátka žvýkání není zcela společensky přijatelné. Druhým problémem je, že použitý kartáček je potřeba následně někde vyhodit. Spíše tak lze říct, že můžeme Fuzzy Brush považovat za vhodnou alternativou běžného čištění zubů za předpokladu, že například na cesty jsou pro vás kartáček a pasta příliš neskladné.

Závěrem

New Breath je zcela unikátním přípravkem, který dokáže halitózu, pokud je způsobena bakteriemi, vyřešit trvale. V případě že by vás tento prostředek zaujal, objednat si jej můžete prostřednictvím tohoto odkazu.

Komentář ke článku “New Breath – test, recenze, zkušenosti”

  1. S přípravkem New Breath zkušenosti nemám, ale zápach z úst je složitý problém, se kterým jsem dlouho bojoval. Člověk musí najít příčinu a tu se mi podařilo najít, až jsem narazil na velice podrobný e-book o zápachu z úst od autorky, která tímto problémem sama trpěla. Jmenuje se Jak na zápach z úst krok za krokem http://www.zapach-z-ust-ebook.cz a popisuje tam víc než 50 příčín. Jenom díky tomu se mi podařilo najít příčinu a zápach z úst pak vyřešit. Je to hodně praktické.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *