Recenze: Flexigauss – moje zkušenosti

Recenze: Flexigauss – moje zkušenosti

Každý den mě sužovaly nesnesitelné bolesti kolen, které mě omezovaly nejen v pohybu, ale často ze mě dělaly nesnesitelně protivného člověka. Hodiny a hodiny jsem trávil u lékaře a vyzkoušel nespočet přípravků a medikamentů, které mi nepomohly. Až jsem jednou na internetu přišel na přírodní přípravek Flexigauss (odkaz zde). Po jeho zakoupení a počáteční nedůvěře jsem již po několika dnech pocítil úlevu a za měsíc bolest prakticky zmizela. Když si dnes představím, co vše jsem musel vytrpět a snášet, tak jsem velmi vděčný, že jsem přípravek objevil. Opět mohu s vnoučátky chodit do přírody a užívat si krásných dní bez bolesti kolen.

Před koupí produktu

Metoda profesora Pytláka je schopna vyřešit problémy s koleny a to za velmi krátkou dobu, protože pozitivně působí na regeneraci kolenního kloubu. Ze zmíněného vyplývá, že přípravek Flexigauss by měl být vhodný pro lidi mnoha věkových kategorií, kteří zažívají denně muka s bolavými koleny, neustálým křupáním a praskáním v nich. Tyto problémy nemusí potkat pouze lidi v seniorském věku, ale mohou se dotýkat i lidí v produktivním věku, kdy je takové problémy mohou silně omezovat v jejich práci. Také proto je produkt doporučován lidem bez ohledu na jejich věk, ač ty nejvyšší účinky zaznamenáváme u lidí starších.

Před koupí produktu je dobré vědět, že přípravek Flexigauss je určen lidem, kteří trpí na bolesti kolen a vyznávají přírodní medicínu, která velmi často pomáhá lépe než chemie. Zcela zásadní je pro pacienty informace, že volbou produktu ušetří i několik tisíc korun, které by vydali za různé masti a přípravky na tlumení bolesti. A v neposlední řadě byl lék vyroben v Čechách a pan profesor Pytlák za něj navržen na Nobelovu cenu.

Co o produktu již víme?

Produkt Flexigauss je biomagnetickým stabilizátorem, který léčí kolena. Profesor Pytlák jej vyvinul během ročního výzkumu pro svou maminku, která trpěla velkými bolestmi a již během náročného testování medikament pomohl mnoha lidem, kteří měli problémy s koleny. U metody byla prokázána účinnost 98%, což je uchvacující.

Časový průběh účinku

 • V den použití – přichází úleva od bolesti
 • po 1. týdnu – kolena přestanou otékat a nepraská v nich a mizí otoky a zánět
 • po 28 dnech – bolest je pryč, člověk začíná opět chodit jako za mlada a vrací se k běžnému životu. Koleno je skvěle zahojeno.

Funkce a výhody

Přírodní produkt Flexigauss je považován za alternativu k chemickým léčivům a mnoha tabletám a injekcím, které pouze dočasně tlumí bolest, která ničí naše kolena a znemožňuje nám bezbolestný pohyb. Již od prvopočátku byl vyvíjen s cílem pomoci osobě blízké, tedy mamince pana profesora Pytláka, která při každém ohnutí nohy a snaze o malý krůček, cítila ukrutnou bolest. Právě pan profesor se jí rozhodl pomocí a začal s výzkumem, který přinesl úspěch v podobě připraveného medikamentu.

Funkce produktu

Flexigauss je přípravkem, který léčí bolavá kolena a to s neuvěřitelně rychlým nástupem účinku. Ihned po použití přípravku je možno zažít velkou úlevu od bolesti a už za měsíc můžete znovu začít chodit, aniž by vás v kolenou píchalo. Laboratorními testy bylo dokázáno, že metoda profesora Pytláka obnovuje a posiluje klouby a svalstvo až o 87%. Ty pak pracují jako nové. Přípravek má vliv na fyzickou kondici lidí v následujícím:

 1. Zisk zdatnosti svalů a pohyblivosti kolenních kloubů
 2. Zbavení se ztuhlosti a znecitlivění
 3. Nulové “křupání v kolenou” díky správné funkci kolenního kloubu
 4. Tlumení zánětů a otoků v kolenou
 5. Vliv na obnovu a regeneraci kolenních kloubů

A to vše pomáhá při zisku většího množství energie, kterou je možné využít např. pro výletování s rodinou nebo vlastní zábavu.

Účinek produktu

Na kolenních kloubech se u každého z lidí projevuje “zub času”, díky němuž jsou klouby opotřebovávány. Poškozená kolenní chrupavka a chybějící maz způsobují bolestivé tření, které znepříjemňuje pohyb lidí. Chrupavkám navíc chybí tzv. samostatná regenerace, což znamená, že s poškozením si tělo neumí samostatně poradit. A právě v tomto směru působí biomagnetická regenerační metoda v podobě stabilizátoru kolena, kterou vyvinul profesor Pytlák. Principem této metody je pronikání magnetických impulsů do bolavých míst a utlumení bolesti na buněčné úrovni, tak aby jedinec mohl fungovat bez bolesti.

Výhody produktu

 • 4 týdny a je po bolesti – i mně to přišlo jako nemožné, ale po vyzkoušení přípravku jsem již po měsíci pocítil neskonalou úlevu a bylo po bolestech.
 • Příroda jako mocná čarodějka – 100% přírodní neinvazivní metoda, díky níž není ničen organismus, není poškozována trávicí soustava a především je nenávyková
 • Jako za mlada – bral jsem to jako nemožné, ale faktem je, že jsem se začal cítit jako za mlada, protože přípravek pomohl obnovit mé kolenní klouby a já opět začal chodit bez problémů
 • Použitelnost – jak se říká, v jednoduchosti je síla, proto byl přípravek vyvinut tak, aby byl jednoduše aplikován, což mohu potvrdit
 • Cena – byla parádní a ušetřil jsem několik tisíc korun, protože jsem přestal kupovat dlouhodobě neúčinné prášky proti bolesti, masti a gely

Jak produkt hodnotí uživatelé?

Uživatelé přípravek hodnotí velmi kladně. Příkladem může být paní Marianna, která říká: “Jsem super babička! Kvůli bolesti kolenou jsem sotva chodila. Masti, injekce ani zákroky nezabíraly. Naopak – vysávaly ze mě peníze a energii. Nevěděla jsem, co mám dělat. Naštěstí jsem se dozvěděla o této kúře. Protože je to objev nominován na Nobelovu cenu, neváhala jsem. A dobře jsem udělala! Už po prvním použití jsem se začala cítit líp. Po zhruba měsíci se cítím jako nová. Chodím na dlouhé procházky a společně s vnučkou pěstujeme zeleninu na zahradě. Na bolest už si ani nevzpomenu. Děkuji!”. Takových reakcí k produktu na internetu najdeme velké množství.

Podobně o produktu hovoří paní Zita: “Nový život za tak nízkou cenu. Obvykle je to tak, že když je něco účinné, tak je také drahé. Takto bylo v případě mého soukromého fyzioterapeuta, který mě stal 25 tisíc měsíčně a měl udělat zázrak. Bylo to naopak – jen mě znervózňoval a kolena mě bolela ještě víc. Když mi zeť nařídil, abych vyzkoušela Flexigausse, byla jsem skeptická. Co pak mi pomůže nějaký stabilizátor, když mi nepomohl kouzelník fyzioterapeut? Měli jste vidět jak jsem se tvářila, když chvíli po nasazení bolest pominula. Zázrak!

Další recenze

flexigauss recenze

 

flexigauss obrazek
Zvětšit obrázek

Alternativy

Psát o alternativách k produktu Flexigauss je prakticky nemožné. Na trhu takto komplexní přípravek a metoda neexistuje. Pro mnohé starší lidi by to mohly být prášky na bolest, které jsou plné chemie a působí jen krátkodobě. Pro mladší to mohou být bolest tlumící gely a masti, které pronikají do postiženého místa, ale jejich účinek bývá též pouze chvilkový. Proto bych napsal jediné, na trhu najdeme mnoho přípravků, ale Flexigauss je svým účinkem originál.

Souhrnné informace na závěr

Přípravek proti bolesti kolen Flexigauss patří na trhu k jedinečným nejen svým účinkem, ale i důvodem, který vedl autora k jeho přípravě. Byl to strach a smutek, který v něm vzbuzovala jeho maminka, kterou až nelidsky bolela kolena. Relativně dlouhý čas výzkumu a následných testů ukázal, že se panu profesorovi podařilo vytvořit unikátní lék, který působí přímo v centru bolesti a zároveň pomáhá regeneraci buněk obou kolen. Pokud vás tedy trápí kolena, pak využijte aktuální akce na oficiálních stránkách a objednejte si produkt za zvýhodněnou cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *