Recenze: Vanefist Neo

Recenze: Vanefist Neo

Vyspělý svět se potýká doslova s epidemií obezity. Měli bychom se jí tudíž snažit hlavně předcházet. Jak poznáme, kdy už naše váha znamená problém a hlavně co s nadměrnou hmotností dělat?

Co to je nadváha

Nadváha je předstupněm obezity. Rozhodně to tak neznamená, že bychom ji měli ignorovat, jestliže se nás týká. Že se nás týká, je poměrně pravděpodobné. Jen v ČR trpí obezitou a nadváhou dle dostupných informací hned 71 % mužů a 57 % žen.

Spolehlivým vodítkem při určování zdravé hmotnosti je BMI. Pokud dosáhne hodnoty 25 a více, naše hmotnost je vyšší, než je optimum, a bude potřeba zahájit redukční dietu.

Jak nadváha vzniká a jak se pozná

Objeví-li se v naší stravě nadbytek nasycených mastných kyselin a polysacharidů, případně máme-li nedostatek pohybové aktivity, znamená to, že v organismu dojde k nadměrnému nahromadění tuků.

To se projeví nárůstem tělesné hmotnosti. V mnoha případech ovšem nemusíme být schopni posoudit, zda je přírůstek kilogramů stále v normě nebo by nás měl zneklidnit. Nejjednodušší pomůckou je stále zmiňované BMI.

Vypočítá se poměrně jednoduše jako váha v kilogramech dělená výškou v metrech na druhou. Sami si tak můžeme orientačně určit, jestli jsme ještě v pásmu normy. Nejpřesnější výsledky nám dají přístroje jako Bodystat, ty dokáží určit složení těla a zanalyzovat poměr tuků a svalů. K dispozici je mívají fitness centra nebo výživoví poradci.

Jak nadváze předcházet a jak ji řešit

Prevencí je tedy ve stravě omezit výše uvedené nasycené mastné kyseliny a polysacharidy a přidat dostatečnou pohybovou aktivitu.

Zároveň jsou výše uvedená opatření i léčbou, neboť nadváhu a obezitu lze označit za nemoc. Ovšem nenechme se mýlit, zdaleka to nejsou opatření všechna. Psychologové konstatují, že na nadváhou může být také naše psychika. Nejprve je proto mnohdy nutné ve spolupráci s odborníkem odstranit tuto příčinu. Nemocný si totiž zpravidla je vědom, že by měl omezit příjem potravy a více se hýbat. Není toho však schopen.

Lékař navíc může pacientovi předepsat tzv. anorektikum neboli lék na potlačení chuti k jídlu. Pozor, tyto preparáty je nutné vždy užívat pouze pod lékařským dozorem. Nikdy si je neobstaráváme sami na vlastní pěst.

V krajním případě se u extrémně obézních pacientů pak přistupuje k různým typům tzv. bariatrických operací.

Přírodní doplňky na hubnutí

Nadváha se může posunout k obezitě velmi rychle, podceňovat bychom ji proto neměli. V této fázi máme navíc stále ještě významnou šanci, že proti ní zvládneme bojovat sami i bez pomoci odborníků.

Pomoci nám v tom mohou i přírodní doplňky stravy, které podpoří spalování tuků, utlumí chutě na sladké, přivodí pocit zasycení a dokáží přispět ke zrychlení metabolismu. Tyto přípravky jsou na rozdíl od léků na předpis přírodní, tedy nemají žádné vedlejší účinky.

Co je Vanefist Neo

Vanefist Neo má vyvážené složení založené na čistě přírodních složkách. Čtyři hlavní účinné látky jsou:

 • garcinia cambogia
 • zelená káva
 • yerba mate
 • bakopa drobnolistá

Dále přípravek obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, E a chrom.

Pozor! Nezbytné je počítat s tím, že patřičných výsledků lze dosáhnout užíváním přípravku Vanefist Neo a zároveň změnou jídelníčku a zařazením fyzické aktivity. Efekt přípravku je možné obecně pozorovat za několik týdnů užívání.

Jak se přípravek užívá

Doporučená denní dávka je pouze 2 tablety denně. Vzít si je můžeme před jídlem ke snížení chuti k jídlu, případně před fyzickou aktivitou k získání více energie. Přípravek má podobu šumivých tablet, které se nechají rozpustit, užívá se tedy ve formě nápoje, a to nejlépe ráno a večer. Přestože žádné kontraindikace nejsou známy, uvedenou doporučenou dávku bychom nikdy neměli překračovat. Dlouhodobé užívání možné je.

Výhody produktu:

 • jednoduché užívání
 • čistě přírodní složení
 • bez kontraindikací
 • možné užívat dlouhodobě

Nevýhody produktu:

 • účinné v kombinaci s pohybem a změnou životosprávy
 • nutné užívat déle
Zvětšit obrázek

Názory uživatelů:

O tom, zda vyzkoušet Vanefist Neo se musíte nejlépe přesvědčit vy sami. Pomoci k rozhodnutí vám mohou názory těch, kteří ho již před vámi vyzkoušeli. Dostupné reference jsou převážně pozitivního charakteru.

Konkurenční preparáty – srovnání

Na trhu existuje řada doplňků stravy, jejichž deklarovaný účel je přispět k hubnutí. Přípravky mají různou podobu a přirozeně i různorodou účinnost. Na některé z nich se podíváme.

Good Nature Chilliburner 60 tablet

Hlavní složkou tohoto prostředku určeného ke kontrole tělesné hmotnosti jsou chilli papričky, respektive koncentrovaný výtažek z nich – kapsaicin. Ten stejně tak napomáhá k normální funkci žaludku. Pozitivní vliv na trávení a na tlumení chuti k jídlu v referencích řada uživatelů potvrzuje.

Omezujícím faktorem je, že přípravek obsahuje kapsaicin a tato látka může způsobit podráždění zažívacího traktu. Možným nežádoucím účinkem jsou taktéž kožní obtíže. Uživatelé si rovněž stěžují na nepříjemnou chuť. Bolesti hlavy mohou být při užívání také časté, nutné je ale dodržovat adekvátní pitný režim.

Jestliže vám bude složení přípravku vyhovovat, oceníte jednodušší užívání, stačí spolknout tabletu, a to pouze jednu denně. Nevýhodou je jednoznačně požadovaná minimální délka užívání přípravku. Pro optimální efekt se vyžaduje alespoň 2 až 3 měsíce. Pro hubnoucího může být tak dlouhé čekání na výsledky demotivující.

Euniké Red dezintegrovaná česká řasa chlorella + vláknina + kotvičník 90 tablet

Nejdůležitější látkou zastoupenou ve složení přírodního prostředku je vláknina ActiStar. Obohacen je doplněk také o chlorelu. U této řasy bylo testováním prokázána její schopnost vázat na sebe těžké kovy. Extrakt z kotvičníku se zároveň stará o udržení celkové vitality.

Preparát je svým složením určen pro ženy. Těm pomáhá ke kontrole hmotnosti a zároveň k celkové regeneraci organismu. Podle dostupných ohlasů skutečně lze tvrdit, že uživatelkám napomáhá chuť k jídlu utlumit.

Přestože je vláknina přírodní prostředek a v lidském stravování je nezbytná, mějme na paměti, že její nadměrný přísun škodí, může totiž vést k nadýmání a k zácpě, v extrémních případech pak pacienti trpí i neprůchodností střev. Rovněž může docházet ke snížení vstřebávání některých živin. Rozhodně také při užívání těchto i jiných kapslí s obdobným složením musíme dbát na dostatečný pitný režim.

Apotheke Psyllium při hubnutí s ananasem 100 g

Psyllium je přírodní vláknina, která umí výrazně zvětšit svůj objem. V zažívacím traktu nabobtná až 40x. Jedná se o vyčištěné obaly semen jitrocele indického.

Vlákninu ve stravě nutně potřebujeme, jinak naše zažívání nemůže správně fungovat. Stará se o bezproblémovou činnost našich střev. Vzhledem k tomu, že řada z nás jí má v jídelníčku málo, problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Škodíme si v tomto směru i nedostatkem pohybu.

Psyllium tedy dokáže pomoci s vyprazdňováním a zároveň nás díky schopnosti nabýt na objemu zasytí. Obě tyto vlastnosti uživatelky v rámci recenzí potvrzují. Daní za účinek je ale charakteristická chuť, na kterou si ne každý zvykne.

Závěrečné shrnutí

Vanefist Neo představuje zcela jedinečný přípravek se složením, které nemůže nabídnout žádný jiný prostředek na trhu. Navíc se i velmi snadno užívá. Pokud ho chcete sami vyzkoušet, objednejte si ho na tomto odkazu.

Rate this post

2 komentářů k Recenze: Vanefist Neo

 1. Dobrý den, prosím, abyste mi již nezasílali své výrobky.ze zásilky Vanefist klubu, protože mé potíže s nadváhou jsou způsobeny léky, které beru a proto vaše léčebná kůra mi nepomůže.
  Děkuji za Vaši snahu.
  S pozdravem Pavlína Opicová

 2. Dobrý den, také bych poprosila o to, abyste mi již dále nezasílali produkty z Vanefist. Nejsem s nimi spokojená a začala jsem svůj problém s nadváhou řešit jinak. Dokonce jsem si pořídila krom nového oblečení i věc jako je třeba osobní váha a řeším problémy jinak. Váhu jsem koupila z https://www.emako.cz/vahy-koupelnove/ … Takže prosím, nezasílejte. Díky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *