Recenze: sérum Make Lash Eyelash Growth Enhancer

Recenze: sérum Make Lash Eyelash Growth Enhancer

V posledních několika letech mě začaly trápit slabé, krátké a lámavé řasy. Vlastně ani nevím, kdy se jejich stav natolik zhoršil. Dříve mi nepřišly až tak moc nevýrazné. Nicméně jsem se opravdu dlouho trápila s tím, jak z nich udělat zase ty husté, dlouhé a nepřehlédnutelné řasy, které dělaly můj pohled skutečně ženský. Po letech zkoušení nejrůznějších přípravků a procedur se mi nakonec osvědčilo sérum La Vi Clartes stimulující růst řas. Jsem ráda, že už nemusím hledat dál.

Co by si měl každý promyslet, než koupí tento produkt

Pokud neúspěšně řešíte problém s nevýraznými řasami, tak jako jsem dlouhá léta řešila já, pak je na čase zkusit něco nového. Sérum stimulující růst řas pracuje s přírodními látkami, které řasy vyživují. Víte, dokud jsem si sérum sama nevyzkoušela, měla jsem řadu pochybností. Jenže mě už nebavilo trávit u zrcadla s řasenkou tolik času. Navíc řasenka mi stejně pomohla jen minimálně. Řešením pro mě nebylo ani lepení umělých řas. Při jejich sundávání mi totiž nadělaly paseku na těch mých, které byly už tak hodně slabé.

Sérum stimulující růst řas využijí všichni, kdo touží po hustých a vyživených řasách, jejichž vzhled není nutné dál zvýrazňovat. Pokud toužíte po svůdných řasách a podmanivém pohledu, pak ho vyzkoušejte. Jestliže jsou vaše řasy od přírody dlouhé, husté a tmavé, pak ho nepotřebujete.

Výhodou séra je, ho dokáže nanést každý a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Já jsem ocenila zejména:

– jednoduchou aplikaci

– antialergické a přírodní složení

– viditelné výsledky za krátkou dobu

– trvalé prodloužení a zahuštění řas

Představení produktu

Zajímalo mě, jak to, že mi tohle sérum opravdu pomohlo a já viděla obrovskou změnu. Obsahuje totiž formuli, která kombinuje účinky biotynolu tripeptidu 1, což je specifický peptid, který prodlužuje fázi růstu řas s pro-vitamínem B5, jehož cílem je stimulovat zvýšení hustoty řas již na buněčné úrovni. Sérum je ve velmi praktických aplikátorech o obsahu 3 ml a je tvořeno výhradně přírodními rostlinnými výtažky.

Proto je určeno všem, jejichž řasy potřebují pomoc s vyživením, stimulací růstu a zvýšením hustoty. Regenerace probíhá díky obsaženým látkám v séru maximálně efektivně. Řasy mi přestaly vypadávat, naopak byly silnější, získaly tmavší barvu a začaly mi růst nové.

Výhody séra:

  • Čistě přírodní
  • Stimuluje růst řas
  • Regeneruje řasy
  • Udržuje řasy ve skvělé formě

Nevýhody séra:

  • Nevyužijí ho ti, jejich řasy jsou od přírody dlouhé, silné a husté
  • Jeho zázračným účinkům se těžko věří
  • Nikdy se nezavděčí všem (jako každý produkt na světě)
Zvětšit obrázek

Výhody a funkce

Sérum eliminuje nedostatek živin.

Což je základní problém, který stál nejen za mým problémem s nepěknými a naprosto nevýraznými řasami. Nedostatek živin totiž nenahradíte ničím jiným, než jejich doplněním. Je však třeba používat efektivní přípravek, který bude fungovat právě vám. Každé tělo je jedinečné a tak jsem byla nadšená tím, že jsem konečně našla něco, s čím jsem si takříkajíc sedla.

Do té doby mým řasám chyběly vitamíny, minerály, ale i keratin. Bez nich bych až do konce života stále řešila náhradní cesty, kterými si ke zdravým a hustým řasám pomoci. Žádná z náhradních cest, ale nebyla ani efektivní a ani trvalá. Jakmile jsem začala řasám dodávat skutečné živiny, které dokázaly přijmout, výsledek byl skvělý. Konečně se začalo něco dít a já jsem byla šťastná, protože jsem viděla změnu sama na sobě. Řasy začaly růst a to nejen do délky, ale objevovaly se nové a nové. Jejich kvalita se rapidně měnila. Už se nelámaly a byly dokonce i lesklé. Do té doby jsem nevěřila, že je takový posun možný.

Sérum prodlužuje fázi růstu řas.

Běžná fáze trvá od 45 do 60 dní, většinou se kloní spíše k 45 dnům. A to není dostatečně dlouho na to, aby řasy stačily narůst do takové délky a hustoty, se kterou bychom byly spokojené. Já tedy rozhodně nebyla. Moje řasy pořád vypadaly jako opotřebovaný a vypelichaný smeták. I když jsem se jim snažila věnovat a zvýraznit je pomocí řasenek, jejichž složení také slibovalo, že jim dodá potřebné vyživení, žádná výrazná, natož ani trvalá změna se nekonala. Bylo to velmi demotivující a já se pomalu začala vzdávat naděje na to, že budu mít někdy opravdu krásné řasy. Až s používáním séra a jeho vlivu na prodloužení fáze růstu řas jsem viděla skutečné výsledky. Nejdřív byly velmi malé, ale po několika týdnech už jsem nepochybovala o tom, že se něco začíná dít. Nakonec si změny všimlo i moje okolí. A to pro mě byla skutečná výhra. Věděla jsem, že si to pouze nenamlouvám, ale že se to skutečně děje.

 

Sérum automaticky posiluje vlásky.

Stimulace růstu po nanesení séra funguje sama. Nemusela jsem se starat o nic víc, než o pravidelné nanášení dle pokynů. Každý den jsem viděla malý rozdíl. Ale tím, že vše fungovalo relativně rychle a změna byla doslova hmatatelná jsem byla velmi povzbuzená. Těšila jsem se pokaždé na to, až na řasy sérum nanesu, protože jsem věděla, že opravdu funguje. Progres je slovo, které se mi nejlépe hodí na proces, který se děl právě na mých řasách.

Sérum přispívá ke snížení ztráty zralých vlásků

Od doby kdy jsem sérum začala nanášet jsem si den po dni začala uvědomovat, že mi řasy přestávají padat. Dříve jsem to brala jako nutné zlo, kterému jsem ale nedokázala nijak bránit. Díky vyživujícím látkám v séru se však podaří velkou většinu řas udržet bez toho, aniž by předčasně vypadly. Což je skvělé, protože tím rychleji se dařilo jejich zhuštění. Začaly mi růst řasy nové a ty stávající vypadávaly minimálně, takže byl můj pohled výrazný, oči lemované mnoha řasami a už jsem se neobávala vyjít ven bez toho, aniž bych nepoužila řasenku. To pro mě do té doby bylo úplně nemyslitelné.

Sérum stimuluje rozvoj nových folikul

Když máte řídké a krátké řasy, je vaším snem růst nových. Jenže sny a realita jsou často naprosto odlišné věci. Alespoň tak jsem to vnímala před používáním séra. Po několika jeho aplikacích jsem ale s nadšením zjistila, že se skutečně začalo něco dít. Začaly mi růst řasy! A nejen jedna nebo dvě, ale souměrně, na obou víčkách. Trochu jsem se bála, aby to nebyl jen první impulz, po kterém bude následovat jejich vypadávání, to se ale rozhodně nestalo.

Aplikací séra docílíte hustých, dlouhých a tmavších řas

Kombinací všech vyjmenovaných účinků, které sérum dokáže v řasách probudit, se moje oči den po dni stávaly přesně takovými, jaké jsem je dlouhá léta chtěla mít. Zahodila jsem všechny umělé řasy, zapomněla jsem na jejich zhušťování nejrůznějšími metodami za pomoci lepidla a pokud jsem chtěla výsledný efekt maximálně zvýraznit, prostě jsem jen použila řasenku. A ne, nemusela jsem jí aplikovat v několika vrstvách, bohatě mi stačila a stále stačí jen jedna. Dokonce se nebojím říct, že mám konečně svůj vysněný pohled, kterým dokážu zaujmout.

Hodnocení uživatelů / zákazníků

Jako asi většina potencionálních zákazníků jsem si nejdříve chtěla alespoň trochu ověřit, jak na sérum reagovali ostatní. A musím říct, že z toho, co se mi podařilo na internetu dohledat, jsem měla docela dobré pocity. Rozhodně mě to od vyzkoušení neodradilo, ba právě naopak. Je asi jasné, že žádný produkt nesedne stoprocentně každému, ale tolik kladných hodnocení jsem ani nečekala. Taková ta přehnaně pozitivní ve mně vyvolávala spíš nedůvěru, více jsem se zaměřila na kladná, ale zároveň uvěřitelná:

 

Alternativy

Každý produkt má nějakou alternativu, proto je fajn vědět, co dalšího můžete vyzkoušet, pokud to tedy ještě bude třeba. Řada produktů láká na líbivé obaly, hodně sází na design, což samozřejmě ženy jako jsem já oceňují. Jenže ve výsledku vlastně vůbec nejde o samotný obal, takže je dobré, zjistit si trochu víc, než jen to, že je přípravek ukryt ve stylově až luxusně provedeném balení.

FEG sérum na řasy umí zaujmout líbivým obalem. Jeho konzistence je také fajn a součástí je i praktický kartáček. Takže se velmi dobře a rovnoměrně nanáší na všechny řasy. Doporučená doba používání je asi pět měsíců, a je třeba dodržovat aplikaci skutečně každý den, jinak se výsledky nedostaví. První viditelné výsledky by měly být viditelné až po měsíci užívání.

Prolash sérum na řasy vypadá na první pohled velmi pěkně. Průhledná lahvička umožňuje kontrolovat, kolik vám ho ještě zbývá k použití, což je fajn. Jeho konzistence je možná až zbytečně hustá, což trochu znesnadňuje jeho aplikaci. Používání by mělo trval alespoň 6 měsíců a výsledky by se měly dostavit. Nicméně si nejsem jistá, že bude mít někdo chuť čekat tak dlouho na to, až zaregistruje něco víc, než jen o trochu silnější řasy. My ženy býváme velmi netrpělivé.

Rapidlash vypadá velmi stylově, láká na svůj design. Samozřejmě také obsahuje kartáček, který je podobný jako ten které mají běžné řasenky. Takže nebude problém sérum na řasy nanést. Sérum je určeno na celých 6 měsíců používání. Řasy po nějaké době zaznamenají posun k lepšímu, je však třeba nevynechat ani jednu aplikaci. Sérum se navíc nesnáší s citlivým okem, takže je třeba bedlivě si hlídat aplikaci, aby zůstalo pouze a jen na řasách. Jinak vás může potrápit nepříjemná alergie, zarudnutí, či pálení.

Souhrn

Já jsem svého favorita našla. Sérum splnilo přesně to, co jsem od něj očekávala. Moje řasy jsou dlouhé, husté a tmavé. Vlastně jsem je takhle krásné nikdy dřív neměla. Ušetřím spoustu  a peněz za jejich lepení. Nemusím každé ráno trávit dlouhou dobu před zrcadlem marným nanášením řasenky, jejíž efekt byl na mých slabých řasách stejně minimální.

Jestli vás trápí stejný problém jako mě před pár měsíci, tak sérum prostě zkuste, protože nemáte co ztratit, já jsem ho objednávala na tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *