Voda jak má být

Stavíte-li nebo se chystáte stavět rodinný dům, je nasnadě přemýšlet o nějakém ekologickém, vysoce účinném a moderním zařízení k likvidaci odpadních vod. Na trhu je řada čističek odpadních vod, které pracují na základě progresivních technologií a lze je získat ve velmi přijatelných cenových relacích.

Nejste napojeni na kanalizaci?

Potom je otázka, co s odpadní vodou skutečně na místě. Mnohem efektivnější a inovativnější způsob, než mít na zahradě žumpu nebo septik, jak tomu bývalo dříve, je pořízení nízkonákladové čistírny odpadních vod (ČOV). Aktivační čističky jak domovního, tak komunálního typu od renomované firmy GONAP se řadí k naprosté špičce v tomto sortimentu, kde poměr ceny a kvality je více než zajímavý. Svědčí o tom řada referencí a kladných ohlasů z desítek realizovaných čistíren po celé České republice.

voda

Na výběr z certifikovaných zařízení

Výrobky firmy GONAP disponují certifikací systému kvality ISO 9001:2000, firma se navíc dále zaměřuje na kooperaci se společnostmi, za účelem zdokonalování a inovací při vývoji nových produktů. Volba nadzemního či podzemního umístění čističky v objektu není jedinou volbou. Na výběr je, z hlediska velikosti a konstrukce, také z mnoha typů aktivačních čističek dle počtu obyvatel objektů (1 ekvivalentní obyvatel – EO). Výrobky jsou celoplastové, kompaktní a jejich hlavním cílem je vyčištění odpadů splaškového charakteru, pocházejících z domků, bytů, sociálních zařízení, hotelů a dalších.

Progresivní technologie ČOV

Aktivační čističky firmy GONAP pracují na principu nízko zatěžované aktivace, včetně částečné nebo úplné stabilizace kalu a jeho odvodňování. S výběrem a objednávkou ČOV lze získat také dálkové řízení ČOV, uvedení čističky do provozu, záruční i pozáruční servis a další výhody, včetně slevových bonusů, k nimž patří například doprava zdarma. Zákazník, který sleduje akční nabídky a nebude dlouho váhat, rozhodně neprohloupí – vyřeší tak rychle, kvalitně a efektivně jeden z nejdůležitějších problémů při stavbě rodinného domku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *