Jednoduchý způsob, jak vylepšit vzhled vašeho vozu: poklice na kola!

Jednoduchý způsob, jak vylepšit vzhled vašeho vozu: poklice na kola!

Ať už máte nový nebo starší vůz, vždycky se dá něco udělat pro to, aby vypadal o hodně lépe. Nemusíte vynakládat desetitisíce, občas stačí málo. Poklice na kola jsou tím nejmenším, co můžete změnit. Nestojí to příliš moc peněz a přitom kvalitní poklice dokonale promění vzhled vašeho vozu! Vybírat můžete mnoho různých barevných či designových provedení.

Kvalita se vyplatí

Poklice na kola vybíráte zejména na základě velikosti kol vašeho vozu. Můžete se také zaměřit na výběr podle typu vašeho vozu. Vždycky se ale vyplatí trochu si připlatit za kvalitnější materiály. Stačí totiž najet do díry, zaparkovat blízko obrubníku a škoda je na světě. Nekvalitní poklice je obvykle snazší zničit, takže mají krátkou životnost. Ve výsledku tedy koupí levných poklic neušetříte. Poklice mohou být také celoplošné nebo paprskové. Ty celoplošné ochrání celou plochu disku vašeho vozu. Paprskové vypadají lépe, ale mají mnohem menší ochrannou funkci.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Vyplatí se připlatit si za originální poklice?

Skutečností je, že originální poklice jsou vždy tou nejlepší možností. Jejich nevýhodou je to, že stojí více, než ty univerzální. Zato ale dobře sedí a je snadné je instalovat na disky. Univerzální poklice možná budou vyžadovat určité přizpůsobení – mohou být příliš těsné nebo naopak příliš volné. Jejich instalace může být tedy o něco obtížnější. A poklice, které jsou nesprávně uchyceny nevypadají dobře a navíc mohou být nebezpečné.

Jak ještě trochu vylepšit vzhled vozu?

Pokud přemýšlíte nad tím, co udělat uvnitř vozu, aby to mělo stejný efekt (hodně muziky za málo peněz) jako poklice, můžete se zaměřit na koberce v autě. Autokoberce na míru mohou radikálně vylepšit vzhled vašeho vozu. Vypadají lépe, než univerzální velikosti autokoberců, které se pohybují, nedrží na místě a v řadě případů způsobují také problémy s řízením vozu, když se srolují pod pedály. Koberce na míru sedí do vašeho vozu, takže je není potřeba ukotvovat dalšími speciálními prostředky, které se běžně prodávají na trhu.

Zdroj obrázku:
Africa Studio / Shutterstock.com

2 komentářů k Jednoduchý způsob, jak vylepšit vzhled vašeho vozu: poklice na kola!

  1. A já mám ještě lepší nápad! Kupte si tam ALU disky, za kterými se poklice nemůžou ani ocenit. Ideálně, když máte auto a pěkný interiér v něm. Pěkné hliníkáče prostě udělají svoje. Poklici tak akorát maximálně někde ztratíte. Je teda jasné, že nesmíte být takový ten řidič, co si při parkování u obrubníku udělá dlouhou čáru na kole, jak drhne. To by pro vás byly hliníková kola asi trochu škoda. 😀

  2. S rodinou hodně cestujeme. Jezdíme na různé výlety po celé ČR. K vánocům jsem dostal nové kolo. Rozhodl jsem se, že budu jezdit každý den. Rodiče mě hodně znají a ví, že se mi vždycky někdy něco rozbije. Radši mi předem tedy koupily cyklodíly Nexelo, kdyby se náhodou cokoliv stalo. Díky https://www.cyklosvec.cz/nexelo vím, že jsem v bezpečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *