1.CPA Halo 9 – nefunguje jednotlačítková volba 2.Mobil pro 60letou aktivní ženu, která nechce internet, ale potřebuje všude velká písmena a slušný foťák

V okénku jsou zadány dva dotazy.
1. Dobrý den, naše babička má mobil CPA Halo 9, je jí 87let a konečně i ve svém věku se naučila aspoň částečně ovládat nějaký mobil. Vše bylo v pořádku až do té chvíle, kdy jsme byli nuceni změnit operátora, protože náš děda zemřel a na jeho jméno byla s původním operátorem uzavřena smlouva. Pokračovat dále jsme chtěli už s jiným operátorem a od té doby, co byla vložena nová simka, nejde používat jednotlačítková volba. Ani po vyjmutí baterie, když předtím jsme jednotlačítkovou volbu vymazali a pak po zapnutí znovu vše pořídili znovu a pak ji aktivovali, se nám nedaří babičce zprovoznit telefon tak, aby byla jednotlačítková volba funkční. Kde je problém? Moc děkujeme za vaši radu.
2. 60letá aktivní žena má v současné době Nokia 301 dual sim, který celkem vyhovuje, až na špatnou kvalitu fotografií. Lze v současné době doporučit něco jiného?
Tomková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *