Co s návrhem na hru?

Zdravím,

jsem mladý student, kterému je devatenáct let, mám hlavu plnou nápadů a jelikož ještě studuji střední školu, tak stále nevím, co bych chtěl do budoucna dělat.

Ze začátku prázdnin, jsem začal přemýšlet nad hrami, které by se dokázaly uchytit jak na mobilní zařízení, tak i na počítač a konzole. Vymyslel jsem a sepsal toho už vážně mnoho, jen nyní nevím, co s tím. (O jedné hře mám už sepsáno asi 20 stran a necelé 4 strany různých náčrtů mapy, postav a vozidel ze hry)

Můj sen vždycky byl, mít vlastní firmu na tvorbu her, ale nyní vážně nemám žádné peníze a chtěl bych svůj návrh na hru třeba i prodat.

Poradí mi někdo, co mám nyní dělat? Nebo jestli znáte web “kickstarter”, myslíte si, že bych tam měl tento projekt uvést?

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. V téhle fázi bys – pokud to nebudeš programovat sám – potřeboval někoho, kdo to podle toho návrhu naprogramuje, což bez investice samozřejmě nikdo neudělá. Myslím, že přes ten Kickstarter bys to mohl zkusit, jinak možná najdeš někoho kdo by do toho s tebou šel za spoluúčast (taky nějaký student) no a když ani jedno, tak pořád se můžeš sám začít učit programovat a tvořit to…

  2. Díky za radu.

    No jelikož studuji obchod, tak programovat neumím a jelikož bych chtěl tvořit hry typem těch dnešních, tak na to mi pouze programování nestačí.

    Zvážím ještě ten “kickstarter”, ale to si budu muset najít nějakého překladatele, co mi těch dvacet stran přeloží. Anglicky sice umím na velice dobré úrovni, ale radši si to nechám přeložit od někoho lepšího. 😀

    Jinak, našel by se ještě někdo další, kdo by mohl poradit, že s tím má třeba i nějaké zkušenosti? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *