Formulace žaloby

Dobrý den,potřebuji podat žalobu k soudu dle us, §185e o.s.ř., o nahrazení souhlasu s vydáním úschovy a potřebuji pomoc s formulaci žaloby. Děkuji a přejí pěkný večer.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Mohli byste mi poslat vzor žaloby dle § 185e o.s.ř., děkuji.

 2. Dobrý den,musím podat žalobu k soudu dle ust. §185e o.s.ř., o nahrazení souhlasu s vydáním úschovy a potřebuji pomoc s formulaci žaloby. Děkuji

 3. Dobrý den,
  jsme firma Takoma Solo s.r.o. a chtěli bychom Vás informovat o našem projektu ŽALOBA NA CCF.
  V současné době zastupujeme několik lidí, kteří byli také podvedeni občanským sdružením Centrum Consultant Finance. Nabízíme Vám právní pomoc v této věci s tím, že odměnu, na které se předem domluvíme nám zaplatíte až v momentě, kdy tento spor vyhrajeme a tyto peníze Vám budou fakticky vyplaceny (a právě z nich nám zaplatíte dohodnutou odměnu). V případě neúspěchu v tomto sporu, což je ovšem velmi nepravděpodobné, po Vás NEBUDEME CHTÍT ŽÁDNOU ODMĚNU, tudíž Vás to nebude stát ani korunu.
  Rovněž si Vás dovolujeme upozornit, že v této věci je zapotřebí jednat poměrně rychle, protože konec lhůty k podání žaloby se neprodleně krátí, pokud v této lhůtě nebude podána Vašim jménem žaloba, na peníze nenávratně ztratíte nárok a pravděpodobně propadnou státu.
  V případě zájmu mě prosím kontaktujte mailem: takoma.solo@email.cz, či telefonicky: 606 637 111. Stačí když do mailu, či sms napíšete Vaše tel. číslo a já Vám zavolám zpět, přičemž Vám sdělím podrobnosti naší případné spolupráce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *