Outlook 2003 – nejdou otevřít odkazy na web. stránky

Dobrý den,
Prosím o pomoc při vyřešení následujícího problému:
Po upgrade Win 7 Home na Win 10 se v aplikaci Outlook 2003 objevily problémy se zobrazením odkazů v doručené poště (nemohu odkaz otevřít ale pouze překopírovat do prohlížeče) a nebo prohlížet poštu přes otevřený server atlas.cz. Přes všechny možné navrhované aktualizace a opravy (fix it) se mi do dnešního dne nepodařilo problém v Outlooku 2003 odstranit. Mám zřízenou e-mailovou adresu ****@atlas.cz ze které se mi veškerá pošta načítala do Outlook a zároveň jsem odsud i poštu odesílal. Abych mohl otevírat odkazy přímo v poště tak bych chtěl začít používat nějakou jinou poštovní aplikaci např. Windows Live Mail (nebo poradíte mi nějakou jinou možnost), ale nevím jak provést nastavení ve Win Live Mail aby mi sem chodila pošta pod adresou ****@atlas.cz a zároveň jsem z této nové pošty Win Live Mail mohl odesílat poštu tak jako dělám z Outlook 2003.
Když jsem zřizoval připojení k internetu tak jsem samozřejmě obdržel také přihlašovací jméno a heslo pro přístup do e-mailové schránky (domnívám se ale že je pouze pro odchozí poštu?).
Protože jsem pouze počítačový amatér a samouk nevím jak nastavovat jednotlivé účty v poště (kam psát emailovou adresu a heslo z atlasu a kam psát emailovou adresu a heslo od poskytovatele internetu (O2). Doufám že mi někdo srozumitelně poradí jaký a jak nastavit program podporovaný Win 10 pro příjímání a odesílání pošty abych nemusel odkazy z pošty kopírovat nebo poštu číst až po otevření atlasu.cz.
Děkuji za každou radu které budu rozumět a pomůže mi vyřešit výše uvedený problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *