trojský kůň

Dobrý den. Mám pc napaden virem (trojan), který se mě nedaří odstranit. V pc mám nainstalovaný AVG 2015. ten ho detekuje a odtraní ovšem do 5 vteřin je zpátky. Zkoušel sem tedy vypnout dočasně avg a zksit internetový Avast, Kaspersky, CNY a ESET. Všechny našly trojského koně a smazaly. Ovšem problém jak u AVG. Proto jsme zkoušel bod obnovy systemu s dotatečně dlouhou dobou cca. pul roku vyhodilo to po 10 minutách hlášku chyba. I následné pokusy o obnovu s jinýmy body nešly a to ať se zapnutým či vypnutým antivirem. Typ noteboku je Lenovo. A windows 7.
Co trojan dělá – už při přihlašování do pc píše sám od sebe +++++++++++++ sotva to stíhám mazat po přihlášení se seká myš , sem tam od sebe klika. Stále u toho píše +++++++ , je jendno zda v internetovém prohlížeči, či ve wordu, nebo pc vyhledávači. Takže to vylučuje práci na něm.
Tento problém se vyskytuje aji v nouzovém režimu pc. Program pro opravu pevného disku nic nevyřešil takže se jedná skutečně o škodlivý kód nebo vir.
Nejsnažší cesta by byla asi reinstal pc, ale díky spoustě cených dat bych se ji rači vyhnul. Zálohy na externí Disk se bojím z důvodu zkopírovaní viru.

Děkuji za odpověď.

1 komentář k trojský kůň

  1. vy tam mate spiš rotkit ten trojan je vysledek takže se formatu stejne nevyhnete a zalohovat mužete jelikož je aktivni pouze v systemu nebo mužete vytahnout hdd a připojit ho k jinemu pc a tam ho nechat proskenovat a povymazovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *