Hazard online

Jak je to s hazardními hrami na internetu? Je to stejné jako v kasinu? Může se na této alternativně stát člověk stejně závislý, jako na  hrách ve skutečnosti?

Karty jsou rozdány, kostky vrženy, teflonová kulička obíhá své poslední kolo s typickými zvuky rulety, ve vzduchu je cítit napětí. Kasino. Místo, kde se může stát chudý bohatým a naopak během pár minut (ve skutečnosti platí hlavně ta druhá možnost, jelikož vyhrát v kasinu slušné peníze, je skoro nemožné). Přesto tyto tajemné budovy přilákají denně miliony lidí po celém světě, kteří zde dobrovolně prohrají i celou svou výplatu. Jestli jsou na hazardu závislí anebo mají jen svůj sen o lepší budoucnosti, to je těžké soudit.

Nebyl by internet internetem, kdyby se na něm nedala praktikovat i tato zábavná neřest. Online kasina zatím nějak závažně neohrozila ty kamenné, ale přesto nabyla obrovské popularity. Online kasin už je na internetu opravdu obrovské množství a dalo by se říci, že jsou pro jejich provozovatele výhodnější a tím pádem výnosnější než kasina tradiční, jelikož nemusí platit pronájem, služby a údržbu budovy, dokonce ani personál.

Tato internetová podoba si získává hráče především naprosto průhlednou kampaní, ale přesto velice úspěšnou.  Na začátku nemusíte vsázet vaše peníze a hrát jen tak pro zábavu. A co se nestane? Je to nemožné, ale daří se vám, vyhráváte opravdu velké sumy, jste snad dítě štěstěny? A pak vás napadne ta vražedná myšlenka, není škoda vyhrávat jen score do tabulky? Co kdybych si vsadil opravdové peníze. A pak se nestačíte divit, kam vaše štěstí zmizelo. Dalšími způsoby, jak přilákat hazardní hráče je pak počáteční prémie při registraci, což hodně lidí zláká.

Na této inovované podobě kasina se stávají hráči stejně rychle závislými a je tudíž stejně nebezpečná, proto nedoporučujeme s hazardem začít ani na testování, aby vás to nelákalo, samozřejmě je rozdíl mezi ruletou a poměrně seriózní hrou, jako je třeba poker. Pozvěte raději vaše přátele k sobě domů a hrajte třeba o pivo. Nebo si zahrajte nějakou podobnou hru na neškodném férovém herním serveru.

Pokud si přejete přeci jen nějaký ten souhrn kasin nebo jen více informací a chcete získat přehled, jak to vypadá a jak to na internetových hazardních serverech chodí, můžeme doporučit specializovaný web www.online-casina.cz.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Hazard online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.