Jak zjistit, jestli hra bude fungovat

Pokud jste milovníkem her, tento projekt opravdu oceníte. Zkoušíte často nové hry? A stává se vám, že jsou pak hry moc náročné na váš počítač a musíte kupovat nový hardware, nebo vracet hry?

Díky projektu: Can you run it? Už nebudete muset, věříme, že tento projekt vám ulehčí hodně práce.

Co potřebujete?

Operační systém: Windows XP, 2000, 2003, Vista, nebo 7.

A Javu, obvykle aktuální verzi.

Jak to funguje?

Projekt je zdarma, jednoduše si  ve vyhledávači projektu vyberete hru, kterou hledáte. Obsahuje opravdu široký seznam her a

jejich různých verzí.

Pak pomocí Javy stáhnete a rozběhnete prográmek, díky kterému vše zjistíte.

Tento program zjistí, zda ne hru váš počítač stačí. Analyzuje váš hardware a software a samozřejmě vám řekne, proč danou hru mít nemůžete, jinak řečeno jakou součástku potřebujete lepší, nebo co vám pro hru chybí.

Žádného podrazu ani viru se bát nemusíte. Jen je samozřejmě lepší, než zakoupíte drahou hru podívat se na více zdrojů, chybička se vloudit může.

Ale nám se to ještě nestalo, proto můžeme program vřele doporučit. Rychle a snadno pomůže, v případě že už o něj zájem nemáte, se dá snadno odinstalovat.

Jedinou nevýhodou může být to, že tento projekt je v anglickém jazyce, což je ovšem v herním světě, pokud se nechcete držet malého českého rybníku, celkem běžné.

Web: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Jak zjistit, jestli hra bude fungovat

  1. prosím o radu chci si koupit tablet GoClever Tab R70…s androidem a chtěla bych vědět jestli mi tam pujdou hry jako je transtation,yurasic park atd…. Nevím jak to zjistit poradí mi někdo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *