Tipy na zábavné hry pro iPhone

V tomto článku vám opět přinášíme upoutávky na některé zajímavé hry pro váš iPhone. Všechny jsou k dispozici zcela zadarmo.

Hry jsou nejen originální a legální, takže je naleznete ve vašem iTunes Store (AppStore) podle názvu, ale jsou navíc i zdarma, takže se je nebojte zkusit, nepřijde o nic víc než pár sekund u odinstalování v případě, že by to nebyl váš šálek kávy.

KBallzLite

Už z názvu vyplývá, že se jedná o odlehčenou verzi hry, která sice nemá všechny možnosti a mody jako verze plná a placená, ale při hře by vás to nemělo vůbec omezovat –  ba naopak: bez znalosti verze plné, to ani nepoznáte. Jedná se o návykovou, dlouhodobou až nekonečnou hru, vaším úkolem je chytat kružnice do obruče, při čemž se ve hře objevují různé bonusy nebo omezení.  Při této hře, kterou je možné hrát díky senzoru pohybu, opravdu ztrácíte pojem o času, takže bychom ji zařadili do edice her tzv. do čekárny.

Glide Hockey

Stolní hokej je opravdu vyladěná hra. Tato hra nejenže je zábavná už sama o sobě, ale navíc obsahuje plno vylepšení a ozvláštnění klasické hry, která by vám po čase mohla připadat nudná. První věcí, kterou si jako hráč určujete, je úroveň vašeho soupeře od špatného až po neuvěřitelného, kterého se vám nepodaří porazit ani po několika hodinách hraní. Ovšem nemusíte hrát jen proti „počítači“, můžete hrát rovněž proti svým přátelům, jelikož hra tento modul umožňuje a obrazovka iPhonu je dost velká pro dva prsty. Dále si můžete zvolit počet puků na ledu: od 1 až po 7 a plno dalšího.

Solitaire

Prosím nezaměňujte hry Solitair a Solitaire, v našem případě se jedná o populární hru, kterou má většina počítačových uživatelů operačního systému Windows předem nainstalovanou. Tato karetní hra je sice oblíbená a zábavná, ale její ovládání na iPhonu je trošku nedomyšlené a složité. Například vybrat prstem X karet ze svazečku a přesunout je není vůbec jednoduché –  dokonce i když toužíte manipulovat pouze s jednou kartou, není to úplně jednoduché.

Kristýna Jahnová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *