Hudební videa zdarma

Kde najít na internetu hudební klipy a videa ke shlédnutí zdarma.

YouTube.com

Starý dobrý YouTube je v současnosti asi nejlepším zdrojem pro poslech hudby a hudebních videí. Vzhledem k obrovskému množství klipů nejroztodivnějšího zaměření, kterým je YouTube proslulý, tu najdete opravdu na libovolné téma naprosto všechno. Od originálního klipu, přes remixy, až k různým amatérským předělávkám. Můžete také využít tematického vyhledávání v playlistech, ve kterých jsou sestaveny příbuzné skladby. Nevýhodou je, že pro Českou republiku nejsou autorská práva pro některá videa k dispozici, takže se může stát, že hledané video najdete, ale nebude si ho moct pustit.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Stream.cz

Počet videí na Streamu je několikanásobně menší, než na YouTube, silný je však v hudebně zaměřených pořadech vlastní produkce. Opravdu slavné hity a novější písničky se dají ale najít i na něm.

MetaCafe.com

U nás poněkud méně známý server než YouTube, opět je to primárně server na sdílení videí, pro vyhledávání pouze hudebních videí přepněte vyhledávací tlačítko na Music & Dance, čímž odfiltrujete všechen ostatní obsah a zobrazí se vám pouze hudební klipy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *