Hudební videa zdarma

Kde najít na internetu hudební klipy a videa ke shlédnutí zdarma.

YouTube.com

Starý dobrý YouTube je v současnosti asi nejlepším zdrojem pro poslech hudby a hudebních videí. Vzhledem k obrovskému množství klipů nejroztodivnějšího zaměření, kterým je YouTube proslulý, tu najdete opravdu na libovolné téma naprosto všechno. Od originálního klipu, přes remixy, až k různým amatérským předělávkám. Můžete také využít tematického vyhledávání v playlistech, ve kterých jsou sestaveny příbuzné skladby. Nevýhodou je, že pro Českou republiku nejsou autorská práva pro některá videa k dispozici, takže se může stát, že hledané video najdete, ale nebude si ho moct pustit.

Stream.cz

Počet videí na Streamu je několikanásobně menší, než na YouTube, silný je však v hudebně zaměřených pořadech vlastní produkce. Opravdu slavné hity a novější písničky se dají ale najít i na něm.

MetaCafe.com

U nás poněkud méně známý server než YouTube, opět je to primárně server na sdílení videí, pro vyhledávání pouze hudebních videí přepněte vyhledávací tlačítko na Music & Dance, čímž odfiltrujete všechen ostatní obsah a zobrazí se vám pouze hudební klipy.

Rate this post

1 komentář k Hudební videa zdarma

  1. Naučit se hrát na bicí je trošku na nervy sousedů, to přiznávám. Mně ale přijde, že jakmile se člověk právě na bicí hrát naučí, tak pak má docela jednoduchou hudební kariéru. Protože lidí, co na to hrát umí, moc není. A hlavně bicí potřebuje každá kapela, která chce hrát veškerou moderní hudbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *