Výuka angličtiny online zdarma

Jak se učit angličtinu online zcela zdarma s LANGMasterem na Lidé.cz


Na komunitním serveru Lidé.cz existuje možnost zdarma zdokonalit vaše znalosti angličtiny, ale také v jiných jazycích, jako v němčině, francouzštině, španělštině, italštině a ruštině, nebo v nejazykových oblastech –  najdete tu kurzy používání programů Microsoft Word, Excel, Outlook, Access a PowerPoint, základy Windows Vista nebo také kurz podvojného účetnictví.

Výchozím bodem pro zahájení výuky je stránka vyuka.lide.cz. Registrace na webu není podmínkou k zahájení kurzu, je však výhodou, protože nezaregistrovaným uživatelům se nikde neukládají absolvovaná cvičení ani výsledky testů.

Samotné jednotlivé lekce se v případě jazykové výuky skládají z výkladu ve psané podobě, zapisování vět, spojování slov, a samozřejmě také odposlouchávání. Kvalitou není nijak znát, že se jedná o produkt zcela zdarma, placené jsou pouze specializované pokročilé kurzy, jako obchodní angličtina nebo příprava na FCE.

5 komentářů k Výuka angličtiny online zdarma

  1. Pingback:

  2. Zajímavé, podobně funguje i náš angličtinářský web angličtina pro samouky 🙂

  3. Na online výuce angličtiny jsem začínala 🙂 Dokonce existují stránky s trailery a filmy, kde se učíte anglicky ( doplňujete slovíčka, volíte věty a slovní obraty,…) Problém je, že na online kurzech se naučíte vše jen ne mluvit, to je pak třeba anglická konverzace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *