Výuka angličtiny online zdarma

Jak se učit angličtinu online zcela zdarma s LANGMasterem na Lidé.cz


Na komunitním serveru Lidé.cz existuje možnost zdarma zdokonalit vaše znalosti angličtiny, ale také v jiných jazycích, jako v němčině, francouzštině, španělštině, italštině a ruštině, nebo v nejazykových oblastech –  najdete tu kurzy používání programů Microsoft Word, Excel, Outlook, Access a PowerPoint, základy Windows Vista nebo také kurz podvojného účetnictví.

Výchozím bodem pro zahájení výuky je stránka vyuka.lide.cz. Registrace na webu není podmínkou k zahájení kurzu, je však výhodou, protože nezaregistrovaným uživatelům se nikde neukládají absolvovaná cvičení ani výsledky testů.

Samotné jednotlivé lekce se v případě jazykové výuky skládají z výkladu ve psané podobě, zapisování vět, spojování slov, a samozřejmě také odposlouchávání. Kvalitou není nijak znát, že se jedná o produkt zcela zdarma, placené jsou pouze specializované pokročilé kurzy, jako obchodní angličtina nebo příprava na FCE.

Rate this post

8 komentářů k Výuka angličtiny online zdarma

  1. Pingback:

  2. Zajímavé, podobně funguje i náš angličtinářský web angličtina pro samouky 🙂

  3. Na online výuce angličtiny jsem začínala 🙂 Dokonce existují stránky s trailery a filmy, kde se učíte anglicky ( doplňujete slovíčka, volíte věty a slovní obraty,…) Problém je, že na online kurzech se naučíte vše jen ne mluvit, to je pak třeba anglická konverzace.

  4. Já potřebuji angličtinu ke své práci, ale ve škole jsem se ji moc nenaučila, tak jsem si chtěla zaplatit nějaký kurz, kde by mi s angličtinou pomohli a našla jsem online kurz https://kurzyazazitkyonline.cz/kurzy-online-vstup-zdarma/ , což je pro mě úplně ideální. Po práci se mi už nikam nechce jezdit a takhle se budu moct učit v klidu doma a snad mi to s angličtinou pomůže.

  5. Také se rád přidám do diskuze 🙂 Sice můj zdroj není zdarma, ale zase si myslím, že v tomto ohledu se opravdu nevyplatí šetřit a dále si také myslím, že jako samouk se toho nedokážete naučit tolik, jako například já s intenzivním jazykovým kurzem od https://www.englishstay.cz/ Na ten já nedám dopustit, rád se na něj vždy vracím.

  6. Podle mě jsou všechny kurzy a podobné výuky k ničemu. Nejlepší je se sebrat a jet do Anglie, nebo do země, kde se mluví jazykem, který se chcete naučit. Já jsem to tak udělala a teď mluvím perfektně anglicky. Navíc jsem poznala Anglii a spoustu fajn lidí, se kterými jsem stále v kontaktu. Čas od času si posíláme nějaké dárky přes https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/mezinarodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ , protože u nich funguje mezinárodní přeprava balíků a v létě za nimi jezdím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *