Smajlíci do icq ke stažení

Kde najít na internetu smajlíky do icq, které jsou zdarma ke stažení. Jak stáhnout smajlíky Kolobok pro icq a další tipy.

Jak stáhnou smajlíky kolobok pro originální ICQ klient

Do originálního ICQ klienta, který je ke stažení z oficiálního webu icq.com se dají stáhnout následujícím způsobem:

  • Otevřete okno konverzace, jako když si chcete s někým psát.
  • U tlačítka pro vkládání smajlíku klikněte na šipku a v rolovacím menu na Stáhnout emotikony…
  • V prohlížeči se otevře stránka se sadami smajlíků, které lze stáhnout
  • Vyberte si galerii, kterou chcete stáhnout (zřejmě Kolobok, protože druhá – Classic Emoticons Gallery už je v ICQ nainstalována)
  • Stáhne se instalační balíček, který po stažení a nainstalování obohatí vaši kolekci smajlíků v ICQ o originální smajlíky ruské výroby známé pod označením Kolobok (celá galerie a balíčky pro další komunikační programy jako QIP, Kopete, Pidgin nebo Miranda, ale i pro fóra jako phpBB najdete na adrese http://www.kolobok.us/download.php)

Kolobok a spol.

Kolobok (což je vlastně rusky koblížek) je v současnosti jedna z nejvíce rozšířených sad smajlíků, pro každý komunikační program existuje trochu jinak obsažná sada, takže se může občas stát, že některý ze zvláště speciálních smajlíků se nemusí vašemu protějšku používajícím sice také Kolobok, ale například Pidgin nemusí zobrazit. Existuje samozřejmě mnohem více sad smajlíků, nicméně pak se většinou zobrazují korektně jen u těch několika málo jedinců, kteří mají ty samé smajlíky nainstalovány.

Smajlíky Kolobok

Výhoda Koloboku dále je, že když používáte ICQ vyšší řady (6.x atd.), nemusíte je mít na svém počítači a ve svém ICQ nainstalovány a přece se vám zobrazí (experimentálně ověřeno při posílání z ICQ s Koloboky na ICQ bez Koloboků – jak to je ale např. při posílání z Mirandy atd. se do chvíle zveřejnění článku bohužel nepodařilo zjistit).

Pokud znáte nějaké další kvalitní sady smajlíků, nic vám samozřejmě nebrání se o ně podělit v komentářích.

Rate this post

3 komentářů k Smajlíci do icq ke stažení

  1. já mam super smajlíky na icq!:d

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *