Jak sledovat sportovní přenosy online

Popis možností, jak se dají sledovat sportovní přenosy na internetu.

Aktuální komentáře

Jestli vám stačí jen přibližně vědět, co se děje na hřišti, případně váš internet není zrovna nějak extrémně rychlý, můžete využít sledování zápasu ve formě krátkých textových komentářů. Funguje to tak, že ke konkrétnímu zápasu je vytvořená stránka, kde se řádek po řádku, minutu po minutě, vypisují nejdůležitější akce, góly a podobně. Vedle je pak chat, kde můžete probrat sledovaný přenos s ostatními. Nevýhodou je, že samozřejmě je to hodně ořezané a víte o tom, co se na hřišti odehrává, jen velmi přibližně. Takto můžete sledovat zápasy například na serverech idnes.cz, nebo sport.cz.

Poslouchání online komentáře z rádia

Další možností je využít možnosti poslechu komentáře z rozhlasu, který je možno poslouchat i přes internet. Komentované sportovní přenosy zprostředkovává stanice Českého rozhlasu Radiožurnál, který si můžete naladit na této stránce věnované živému vysílání. Vybrat si můžete z různě kvalitního poslechu, čím rychlejší je vaše připojení k internetu, tím lepší kvalitu zvuku si můžete zvolit.

Televizní přenosy přes internet

Z českých televizí vysílá online kanál ČT 4, který najdete na webu ivysilani.cz.Vzhledem k tomu, že ne všechny vysílané přenosy jsou zpřístupněny i pro vysílání po internetu, můžete však sáhnout i po dalších webech, kde video z hokeje, fotbalu a dalších sportů je zpřístupněno. Jedná se zpravidla o stránky, které shromažďují odkazy na přenosy vysílané napříč celým internetem v různých jazycích: je to třeba Firstrow.net nebo Atdhe.net. Videa jsou ke shlédnutí ve většině případů v angličtině, ale i třeba v norštině nebo ruštině – pokud si k němu chcete tedy dopřát i českého komentátora, není ovšem nic jednoduššího, než si v druhém okně pustit online přenos z Radiožurnálu.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *