Odpočítávač času

Jak odpočítat online stanovený časový úsek s přesností na minuty a sekundy.

V tomto článku bychom se rádi věnovali službě, která je zdánlivě jednoduchá a jednoúčelová, její používání je však zabijácky jednoduché a použití skutečně několikastranné. O co jde?

Všechno o čem je dále řeč najdete na adrese e.ggtimer.com. Jedná se o jednoduchou utilitu, která vám umožní načasovat libobolnou hodnotu do konce určité periody – představme si například časování vajíček nebo jiného vaření, takový online budík odpočítávající právě tolik minut a sekund (případně jen minut nebo jen sekund) kolik potřebujete. I přes takto omezenou funkcionalitu se jedná o univerzálně použitelnou pomůcku, která vám pomůže nejen dejme tomu při vaření, ale třeba i tehdy, když si chcete na nějakou práci dělanou na počítači vyměřit určitý čas a mít neustále přehled, kolik už z tohoto úseku uběhlo.

O průběhu jste pak informováni jednoduše jednak přímo na stránce, a pro případ že něco mezitím děláte na počítači v jiném okně nebo panelu prohlížeče, je ještě zbývající čas ukazován v titulku stránky, kde je otevřený Eggtimer. Po dokončení nastavené periody je pak odpočítávání ukončeno, ozve se zvukový signál (zapípání do reproduktorů) a prohlížeč se přepne na stránku s informací o tom, že čas už vypršel.

Jednoduchá, ale přesto vysoce použitelná pomůcka. Je jen na vás, jestli a jak ji použít.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *