iMacwear M7 – smartwatch ve stylu Jamese Bonda

Domníváte se, že hodinkám již odzvonilo v minulém století? To jste tedy na velkém omylu! Je vidět, že vás ještě nikdo neseznámil s iMacwear M7, které mají pochopitelně s náramkovými hodinkami 20. století jen velmi málo společného. Pod tímto názvem se skrývají úplně nové mobil hodinky vybavené operačním systémem Android. Jsou určeny skutečně pro každého, protože je mohou lehce ovládat i lidé neznalí cizích jazyků! Jak je to možné? Mají vlastní upravený firmware s plně českým menu! Hodinky jsou vodotěsné a je možné použít je i jako plnohodnotný mobilní telefon na SIM kartu, případně i jako smartwatch synchronizační hodinky s chytrým telefonem.

Srdce hodinek tvoří dvoujádrový procesor MTK6572, jenž v sobě spojuje dobrý výkon a nízkou spotřebu, což určitě každý zákazník uvítá. Využít můžete 512 MB paměť RAM a základní úložný prostor o velikosti 4 GB RAM.

iMacWear

Před svým okolím budete působit jako agent Jeho Veličenstva ve chvíli, kdy iMacwear M7 použijete jako telefon. Zásluhou toho, že tyto hodinky disponují slotem na SIM kartu, je můžete užívat buď jako samostatný telefon, nebo si je synchronizovat s Android telefonem jako pomocníka pro hovory a zprávy. Tyto hodinky vůbec nemusíte sundávat, protože jsou naprosto vodotěsné. Také kvalitní ocelový ciferník a silikonový řemínek představují garanci dlouhé životnosti. Můžete s nimi bez obav sportovat i vyrazit do práce!

Jestliže vyrazíte na výlet do neznámého terénu, máte jistotu, že s iMacwear M7 se neztratíte. S tak kvalitní GPS navigací, jaká je ukrytá v těchto hodinkách, to jednoduše nejde! Na konci výletu se dokonce můžete pomocí hodinek vyfotit s rozlišením 5 MPx. Pokud žijete s partnerem, vyplatí se pořídit je pro jistotu raději dvakrát. iMacwear M7 se totiž hodí na dámské i pánské zápěstí, takže mohou vznikat spory o to, kdo je zrovna dnes na řadě. Zmiňovaný silikonový řemínek zaručí, že vám z ruky jen tak nesklouznou. Za slušnou cenu se dá nyní dostat na Gearbest.com.

Komentář ke článku “iMacwear M7 – smartwatch ve stylu Jamese Bonda”

  1. Dobry den, poprosil by som o radu alebo navod ako zosynchrozujem hodinky telefonom. Mam tie hodinky a nedari sa mi to zosynchronizovat. Dakujem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *