Recenze: Zgpax S29

Nemůžete se stále rozhodnout, jakým originálním dárkem letos potěšíte svého dobrého známého? V tom případě můžete být v klidu, protože jste ho právě našli! Slyšeli jste již o chytrých hodinkách ZGPAX S29? Toto chytré zařízení v sobě spojuje telefon, rádio a celou řadu dalších věcí. Pokud váš známý neumí cizí jazyky, nic se neděje, protože ZGPAX S28 disponuje i podporou českých znaků.

Displej hodinek má rozlišení 240×240 pixelů a zásluhou kapacitní technologie snímání dotyků je i ovládání takto malého zařízení velmi pohodlné a rychlé. Systém Android umožní ovládání jedním prstem, kterým bez problémů napíšete během krátké chvilky důležitou SMS nebo zadáte internetovou adresu.

zgpax s29

Počítejte s tím, že lidé v obchodě se za vámi budou otáčet, pokud začnete pomocí ZGPAX S29 telefonovat. Nemusíte mít žádné obavy, že byste volaného neslyšeli, protože tyto hodinky mají vestavěný kvalitní reproduktor. Jestliže budete chtít větší soukromí, nic vám nebrání, abyste si hovor přes Bluetooth přesměrovali do sluchátek. Zásluhou rozměrů běžných hodinek si na ZGPAX S28 velmi rychle zvyknete, takže vás po pár hodinách již ani nenapadne, že byste je snad měli sundávat.

Chytré hodinky ZGPAX S29 mají i celou řadu dalších „vychytávek“. Tím, že jsou vybaveny pedometrem, již zřejmě dnes nikoho neoslníte. Zajímavěji však zní, že umí ohlídat i kvalitu vašeho spánku. Vlastním fotoaparátem sice ještě nedisponují, ale jsou schopné ovládat fotoaparát připojeného telefonu prostřednictvím Bluetooth.

Hodinky ZGPAX S29  jsou jen dalším důkazem toho, jak rychle se moderní technologie rozvíjí. Pro lidi, kteří s nimi chtějí překvapit své známé, máme jednu užitečnou radu. Raději si je nezkoušejte! Mohlo by se totiž lehce stát, že vaše bohulibé úmysly budou najednou pryč a vy se těchto hodinek již nebudete chtít vzdát. Výhodně je najdete například na gearbest.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *