Nejlepší prohlížeče obrázků do WM

Windows Mobile obsahuje svůj vlastní prohlížeč obrázků, ale není to ono. Pojďte jej vyměnit za lepší!

Dnes již mnoho z nás investuje do „Chytrých telefonů“. Platformy jsou různé, ale ti z nás co jsme zvyklý na Windows, máme s výběrem asi jasno. Windows Mobile se nám usadil v našich kompaktních zařízeních a svou pozici si ještě nějaký čas podrží.

Jeho součástí jsou i různé aplikace, které jsou již ve Windows mobile zabudované, některé fungují lépe jiné hůře – dnes bych se rád zaměřil na prohlížeč obrázků. Prozkoumal jsem jich několik a mohl jsem tedy pro vás sestavit TOP 3 žebříček těch nejlepších!

Pocket CM Image Viewer

Je kvalitní graficky dobře zpracovaný, snadno se ovládá, je velmi rychlý, nezabere vám ani mnoho volného místa ve vašem PDA a je to freeware. I když není podle mého ze všech nejlepší, třetí příčku si rozhodně zaslouží.Je zdarma ke stažení na adrese http://pocketcm.com/imageviewer.php

XnView Pocket

Tento freeware na prohlížení všech možných formátů je velice dobře zpracovaný, a to po stránce funkčnosti i vzhledu. Program nabízí několik možností zobrazení a mnoho funkcí, 5 možných pohledů (náhledy, seznam, detail, filmstrip, full screen) a velké množství podporovaných formátů (JPEG, jfif, GIF, bmp, png, 2bp, tif, pcx, pbm, pgm, ppm, pnm, xbm, xpm, tga, ICO, raw, psd..).

Je na adrese http://www.xnviewpocket.org

Resco Photo Manager 7

Opravdu zdařilý program na prohlížení, správu a editaci vašich obrázků a fotografií. Program toho umí opravdu spoustu a to nejen úpravu fotek, ale také třeba i v tvorbě screenshotů. Do programu si navíc můžete stáhnout skin podle vašeho gusta. Výhod má opravdu spousty, ale má i jednu velkou nevýhodu, a tou je pořizovací cena 24,95 USD.

Program stáhnete na 7 dní zdarma a to na adrese http://www.resco.net/pocketpc/photomanager/

Závěrem bych chtěl podotknout, že všechny tyto programy jsem odzkoušel a byl s nimi spokojený. Každý z nich svoji funkci plní daleko lépe než software, který je již standardně ve Windows Mobile.

Josef Žaloudek

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *