Tip na chytré cenově dostupné hodinky

Není to tak dávno, když jsme některým snílkům, kteří nás zahrnovali svými nereálnými představami o tom, co všechno chtějí, s úsměvem odpovídali: „Já bych chtěl hodinky s vodotryskem.“ Pravděpodobně i toho se v blízké budoucnosti dočkáme. Hodinky GV18 Aplus Smart Watch Phone však i bez toho umí dost!

Jako každé správné smartwatch fungují jako telefon, kdykoli si na nich můžete přečíst i SMS. Volat lze přímo po vložení microSim karty, další možností je spárování s telefonem, kde si přímo v něm vyberete, že z nich chcete hovořit. Výhody této možnosti oceníte především při řízení v autě, pokud nemáte handsfree. Chvilky, kdy si sportem moříte tělo, vám zpříjemní poslech hudby podle vašeho výběru. Alarm, kalendář a kalkulačku pak nemá cenu zmiňovat, to již je dnes naprostá samozřejmost. Co již u hodinek, jejichž cena se pohybuje v hladině dostupné pro každého, tak běžné není, je fotoaparát s rozlišením 0,3 Mpix (640×480) a také bluetooth s NFC připojením.

gv18

Srdéčko těchto chytrých hodinek představuje procesor MTK6260A, který bije s frekvencí 533 MHz. Displejem je 1.54 palcový TFT HD LCD dotykový panel s rozlišením 240×240 pixelů. Dobíjecí baterie má kapacitu 450 mAh a hned při prvním prohlédnutí vašich hodinek si jistě všimnete microUSB portu, jehož prostřednictvím se hodinky dobíjí. Pokud patříte mezi zapřisáhlé vyznavače firmy Apple, GV18 Aplus Smart Watch Phone si ale raději nepořizujte. Připojí se totiž pouze androiďáci.

Své přátele můžete ve volných chvílích nechat hádat, jestli je tělo hodinek vyrobené z kovu nebo z plastu, jenž ho jen imituje. Nízká cena spíše odkazuje na druhou možnost, na druhou stranu spokojení uživatelé tvrdí, že škrábance se na hodinkách jen tak neobjevují. Zadní kryt je potom plastový a doléhá naprosto přesně.

Chytré hodinky GV18 Aplus Smart Watch Phone můžetete dostat například na Gearbest.com a jsou naprosto ideálním dárkem třeba k narozeninám. Jsou cenově dostupné a zároveň originální, a to i bez již zmiňovaného vodotrysku!

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Chi se zeptat jestli jse umí připojit k internetu?
    Děkuji Marek

  2. Objednal jsem si je z Číny přes ebay a k netu se nepřipojí, pač pracují na jiné frekvenci, nejde na nich ani FB a ani Whatsap

  3. Koupil jsem je od českého distr. a od té doby mi lezí v kuchyni.Není to tak jak jsem myslel.Nejde do nich dostat jakoukoliv aplikaci viz.Whatsapp který je v nabidce telefonu,respektive ho rozchodit.Ví někdo jak na to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *