Stahování mp3 zdarma

Jak najít mp3 zdarma ke stažení pomocí vyhledávání hudebních souborů na Googlu.

Na internetu je v adresářích webů řada hudby v nechráněných adresářích, do kterých leckdy nemusí vést ani odkaz. Jsou v podstatě volně ke stáhnutí, je tu však problém, jak je najít. Řešení je jednoduché: stačí zajít na Google a zadat správný dotaz.

Co se vlastně hledá

Když do vyhledávače nezadáte žádný zvláštní parametr, ale jen slovo nebo slova, prostě výraz, který vás zajímá, prohledává se obsah stránek a textové soubory Wordu nebo pdf, do kterých je vidět. Hudební soubory žádný text neobsahují a proto se k nim takto nedostanete. Jak tedy na to?

Klíčem je tento příkaz:

-inurl:htm -inurl:html intitle:”index of” “Last modified” mp3

Když se zadá, odebere webové stránky (parametr –inurl:htm a –inurl:html), a tím, že v názvu výsledku musí být výraz index of, se vyfiltrují pouze adresáře. Další výrazy jsou pak upřesňující v tom směru, že součástí adresy musí být mp3 a Last modified.

Zřejmě ovšem při hledání se nespokojíte s pouhým výpisem všech volně stažitelných empétrojek a budete mít konkrétního zpěváka nebo skupinu a účelem vašeho snažení bude najít skladby od něj.

V tom případě stačí přidat jeho jméno na konec řetězce, např:

-inurl:htm -inurl:html intitle:”index of” mp3 “jméno zpěváka”

Samozřejmě, místo “jméno zpěváka” napíšete konkrétní jméno hledaného interpreta. Dále, můžete slovo mp3 nahradit ogg, nebo wma a budete tak hledat skladby v těchto formátech.

Už jen stáhnout

Ve výpisu složek pak už stačí najít skladbu a stáhnout ji do počítače. Jednoduše na jméno písničky klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte Uložit odkaz jako – a vyberte kam jak se má píseň uložit.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *