Vzhled Windows 7

Návod jak nastavit XP , Vistu a Linux tak, aby vypadaly jako Windows 7.

Windows XP

Pro přemalování xpéček do podoby Windows Seven vám stačí instalace programu na přestavbu, který se jmenuje Seven Remix XP. Tento program se nijak nenabourává do systému, nejde tedy o žádný hack, pouze přestavbu tématu (skinu) celého prostředí Windows do vizuální podoby novější verze. Program stahujte zde.

Windows Vista

Visty jsou sedmičkovým Windowsům už podobné mnohem více, takže stačí řadu nastavení, která je pomohou vzhledově vyrovnat udělat klasickým způsobem z menu nastavení vzhledu prostředí. Pokud však chcete přivést podobu vašich Vist k nerozeznání od Win 7, můžete použít vzhled, který je ke stažení zde.

Linux

Pokud používáte Ubuntu, nebo jinou distribuci, kde je vaším používaným prostředím Gnome, můžete použít  tento volně stažitelný vzhled. Je potřeba samozřejmě přesunout lištu do spodní části obrazovky a trochu si pohrát s nastavením, nicméně výsledek je poměrně přesvědčivý. Podobně, také KDE se dá upravit pomocí balíčku který je ke stažení tady.

Rate this post

1 komentář k Vzhled Windows 7

  1. Padá mi prohlížeč Explorer a při obnovení systému nelze nastartovat počítač.Je slabě vidět na displeji Windows,ale nenačítá se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *