Demaliss serum [recenze, diskuze, zkušenosti]

Demaliss serum [recenze, diskuze, zkušenosti]

Mladý a svěží vzhled je doslova požadavkem dnešní doby. Vrásky ani kruhy pod očima se moc nenosí, i když jsou zejména s přibývajícím věkem naprosto přirozené. Každý ale touží po krásné pokožce bez jakýchkoliv známek stárnutí. Zářivý vzhled ale nemusí být minulostí, obzvlášť v době, kdy se na trhu neustále objevují novinky v podobě různých krémů, kapslí a podobných vymožeností. Ne každý z těchto „zázraků“ však 100% pomůže, některé bohužel mohou i škodit. Proto jsem se za vás rozhodla vyzkoušet Demaliss sérum, kůru pro hedvábnou pokožku. Podívejte se na tuto recenzi, kde se dozvíte, jaké jsou nejen moje zkušenosti se sérem Demaliss.

 Recenze Demaliss serum

Co je to Demaliss Serum?

Demaliss Serum je snadno použitelná a superúčinná liftingující aurodermální formule. Toto sérum by mělo ženy i muže osvobodit od všech nedokonalostí kůže (vrásek, povislé kůže, stop po jizvách, metliček, skvrn, stínů a kruhů pod očima a dalších 31 jiných druhů nedokonalostí).

Demaliss Serum pomáhá zejména pokud vám každý rok přibývá na obličeji a na krku čím dál více vrásek, zatímco toužíte po dobách, kdy jste v zrcadle vídala mladý a zářivý obličej. Pokud se trápíte se svým vzhledem natolik, že musíte nanášet tlusté vrstvy makeupu, abyste zakryla vznikající vrásky a kruhy pod očima, nebo šedý nezdravý vzhled pleti, toto sérum je určené přímo pro vás.

Navíc zabrání utrácení peněz za desítky neúčinných kosmetických přípravků, které vám podsouvají reklamy. Jiný krém na den, jiný na noc? Jiný na suchou pokožku, jiný na mastnou? Reklamy vám ale již neprozradí, že z tohoto neustálého střídání krémů si zaděláváte na problémy s pletí v budoucnu.

Co byste měli vědět o Demaliss Serum?

Demaliss Serum je revoluční aurodermální formule, která omlazuje pokožku o 15, 20 a při pravidelném používání dokonce o 25 let. Dokáže vyhlazovat všechny vrásky a odstraňuje nedokonalosti kůže, čímž obnovuje krásný, mladý a zdravý vzhled obličeje jednou provždy.

demaliss serum
Demaliss Serum pomáhá vyhlazovat vrásky, jizvy a kruhy pod očima.

Jak Demaliss Serum funguje?

Demaliss Serum obsahuje speciální formuli, která spouští automatickou obnovu pokožky. Tato formule obnovuje pokožku na obličeji a vrací jí dávnou krásu. Navíc je 100% bezpečná pro zdraví.

Formule obsahuje aktivátor skvalen, který způsobuje samoaktivaci buněk, které na základě toho začnou samy od sebe a automaticky vytvářet kolagen. Tato látka se nazývá „bílkovina mládí“. Kolagen totiž odpovídá za mladý vzhled kůže, ale také za celkový zdravý vzhled, pohyb a životní energii. Demaliss Serum tak díky této speciální formuli osvobozuje kůži od jizev, mateřských znamének a bradavic.

Díky tomu, že povzbuzuje automatickou tvorbu kolagenu, odstraňuje veškeré známky stárnutí. Podle výrobce je používání znatelné již po prvním týdnu. Za 14 dní jsou jizvy a vrásky viditelně menší. Pokud sérum používáte déle jak 21 dní, po vráskách a jizvičkách jsou jen malé nezřetelné stopy. Po hlubokých jizvách zůstávají pouze jemné bílé linky, které postupem času při dlouhodobém používání zmizí zcela.

Podle výzkumů vymizí s Demaliss Serum 98,9 % vrásek a navrací biologický vzhled pokožky až o 25 let. Plet je opět hladká, svěží a zářivá. Navíc získává zdravou barvou a pěkný vzhled.

Demaliss Serum recenze

Jak se Demaliss Serum používá?

Cílem výrobce bylo, aby byla formule snadno použitelná a mohlo ji využít co nejvíce žen. Proto je vytvořena ve formě liftingové receptury s konzistencí jemného olejíčku. Stačí si formuli aplikovat na obličej každé ráno a večer, a jemně vmasírovat do pokožky. Nezapomeňte olejíček aplikovat také na krk, kde se též objevují vrásky a nedokonalosti.

Již za 2 minuty po použití liftingující aurodermální formule Demaliss Serum, se v kůži spustí přirozená schopnost vytvářet kolagen. Hned po prvním použití si všimnete, že je pokožka napjatější a hladší. Vrásky postupně mizí, což je znatelné po každém použití.

Na jaké vrásky Demaliss Serum působí?

Demaliss Serum vás zbaví různých tipů vrásek, jizev či kruhů pod očima. Působí například na kuřácké vrásky, vrásky kolem úst, vrásky na čele „z mračení“, vrásky mezi obočím, mimické vrásky, ale také na bradavice, stíny, kruhy pod očima nebo skvrny či matnou pleť „bez života“. Po pravidelném používání je obličej zářivý a zpevněný.

Jaký je princip formule?

V důsledku působení aurodermální formule Demaliss Serum probíhají v kůži automatické regenerační procesy. A to díky jedné jediné látce: kolagenu! Kolagen je jakési „sérum mládí“, které je váš organismus schopen sám vytvářet. S věkem jej ale tělo vytváří čím dále méně. Ve věku od 35 let začíná produkce kolagenu prudce klesat a začínají vznikat vrásky, povislé tváře a pigmentové skvrny. Po 60. roce života tvorba kolagenu úplně končí a kůže přichází o svoji přirozenou hladkost, pevnost a záři.

Na trhu najdete desítky výrobků obsahujících kolagen, kteří slibují vaší pokožce vrátit mládí. Když si ale obličej namažete krémem, nebo užíváte kapsle tuto látku obsahující, vůbec nedoplňujete nedostatek kolagenu v kůži. Tento druh kolagenu totiž není naše tělo schopno vstřebat a účinně zpracovat. Zbytečně tak svůj organismus zanášíte látkou, která se stejně vyloučí.

Právě z toho důvodu funguje aurodermální formule Demaliss Serum na jiném principu. Díky jedinečné kombinaci aktivních složek obohacených o dokonalé množství skvalenu stimuluje tato formule každou buňku vaší pokožky k automatické produkci kolagenu. Vaše kůže tak jednou provždy získává zpět svoji přirozenou schopnost sebeobnovy. Postupně tak začnou mizet vrásky, povislá kůže na obličeji, krku a dekoltu, prasklé žilky nebo pigmentové skvrny.

Demaliss Serum
Demaliss Serum před a po. Před (nalevo): kůže neschopná tvorby kolagenu, zasažená vráskami, nezpevněná a bez záře. Po (napravo): kůže, která samostatně vyrábí kolagen, perfektně hladká, zpevněná a rozzářená. Zdroj: Demaliss Serum.

Co se s pokožkou stane po 21 dnech používání?

Demaliss Serum recenze
Výhody Demaliss Serum pro pleť. Zdroj: Demalis Serum

 

Pro koho je Demaliss Serum vhodné?

Formule Demaliss Serum je vhodná pro všechny, kdo chtějí zmírnit následky stárnutí pleti, nebo se trápí s jizvami či skvrnami na pleti. Sérum může používat opravdu kdokoliv, jak ženy, tak i muži jakéhokoliv věku.

Revoluční složení formule umožňuje odstranit dokonce jizvy, a také hluboké vrásky a defekty pokožky, pro které není jiná šance než plastická operace. I z toho důvodu je aurodermální formule Demaliss Serum prohlášena za „japonské sérum mládí“ vynálezce tohoto séra získal Konfuciovu cenu (asijský ekvivalent Nobelovy ceny) v oboru dermatologie.

 • Pro všechny ve věku 18 – 100 let
 • Pro všechny, koho trápí vrásky
 • Pro všechny, kdo mají na pleti jizvy
 • Pro všechny, kdo se trápí s kruhy pod očima
 • Pro všechny se skvrnami na pleti
 • Pro všechny, kdo mají různé poškození pleti

Demaliss Serum recenze

Jaká je moje zkušenost s Demaliss Serum?

Demaliss Serum jsem se rozhodla na vlastní kůži vyzkoušet také. Nebylo to pouze z důvodu psaní této recenze, ale také z toho důvodu, že jsem se již delší dobu po nějakém krému, co mé pleti pomůže, poohlížela. Na mé pleti mě nejvíce trápí počínající vrásky a malá jizva, kterou mám jako pozůstatek po nehodě. Byla jsem zvědavá, zda mi toto sérum skutečně pomůže. Dle recenzí jsem usoudila, že tento přípravek opravdu pomáhá, a to i v těžších případech.

Proto jsem sérum začala používat. Vzhledem k tomu, že se jedná o olejíček, každé ráno a každý večer jsem si s ním promasírovala obličej a krk. Hned po první aplikaci byla moje pleť hladší a na dotek příjemnější. Po týdnu používání byla moje pleť již na první pohled tak o 10 let mladší, a po 14 dnech zmizely i počínající vrásky. Všimla jsem si také zjemnění jizvy, kterou jsem zmiňovala. Po 3 týdnech pravidelného používání zmizela i jizva a zůstala po ní pouze malá jemná linka, které si na první pohled nikdo nevšimne. Sérum používám i nadále, ale již pouze jednou denně večer, a to pro udržení zářivého vzhledu mé pokožky.

Na co si dát pozor?

Demaliss Serum nemusí vyhovovat každému. Zejména osoby, které trpí kožními problémy, by se nejprve měli poradit se svým kožním lékařem. Pokud máte nějaká zdravotní omezení nebo alergie, konzultace s lékařem je nezbytně nutná. Sérum je sice velmi příjemné a můžete si z jeho pravidelné aplikace udělat příjemnou denní rutinu. Avšak ne každému bude vyhovovat pravidelné používání olejíčku na pleť.

Demaliss Serum recenze

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Olejíček se snadno aplikuje
 • Radikálně zpevní a rozzáří pokožku
 • Odstraňuje fleky a pigmentové skvrny
 • Minimalizuje kruhy pod očima
 • Odstraňuje mimické vrásky
 • Obnovuje zářivou pleť
 • Přírodně obnovuje produkci kolagenu

Nevýhody

 • Ne každému bude olejíček vyhovovat
 • Není vhodné pro osoby se zdravotními kožními problémy
 • Je nutné aplikovat pravidelně, nejlépe 2x denně

Jak objednat

Formuli Demaliss Serum jednoduše objednáte online na webových stránkách prodejce, a to prostřednictvím online objednávkového formuláře. Za účast ve slevovém klubu produkt získáte ve slevě o 1 250 Kč levněji za výslednou cenu 1 290 Kč. Na výrobek se vztahuje záruka trojí satisfakce, zásilka bude doručena poštou nebo kurýrem bez dalších poplatků v průběhu následujících dní po objednání.

Demalis Serum
Objednávkový formulář Demaliss Serum. Zdroj: Demaliss Serum

Recenze zákazníků

Jaké mají s formulí Demaliss Serum zkušenosti ostatní zákazníci? Prozkoumali jsme recenze, a vy se na ně nyní můžete podívat.

Recenze Demaliss Serum
Recenze zákazníků. Zdroj: Demaliss Serum
Recenze Demaliss Serum
Recenze zákazníků. Zdroj: Demaliss Serum
Recenze Demaliss Serum
Recenze zákazníků. Zdroj: Demaliss Serum

Alternativy

 • L´Oreal Paris Revitalift Filler Sérum
 • Korika Korean Heritage
 • Biotherm omlazující pleťové sérum Elixír Life Plankton

L´Oreal Paris Revitalift Filler Sérum 30 ml

Revitalift Filler Sérum je báze proti vráskám s 1,5 % čisté kyseliny hyaluronové. Toto sérum dodává pokožce hydrataci a vyplněný mladistvý vzhled. Je formulované pro dosažení pokročilé účinnosti proti vráskám. Po použití by pleť měla být intenzivně hydratovaná, vyplněná, pružnější a jemnější. Již po 1 týdnu používání je pleť sjednocená a pevnější. Sérum redukuje vrásky o 47 % přibližně za 6 týdnů. Nevýhodou je, že toto sérum nevyhlazuje vrásky úplně, pouze je redukuje a vyhlazuje pokožku. Je nutné jej používat dvakrát denně na vyčištěnou pokožku, a po použití ještě použít krém.

Korika Korean Heritage 30 ml

Korean Heritage je omlazující pleťové sérum s hydrolyzovaným kolagenem. Vzniklo spojením tradičních korejských surovin s šetrnou high-tech technologií. Pomáhá probudit sílu kolagenu v pleti a vyhlazuje tvář. Sérum dodává pleti hydrataci a tím předchází vzniku vrásek. Pleť hydratuje okamžitě a ve všech vrstvách. Stimuluje tvorbu kolagenu, má antioxidační efekt a chrání pleť před vnějšími vlivy. Navíc ji zklidňuje a rozjasňuje. Cílem používání je viditelně omlazenější vzhled. Nevyhlazuje však hluboké vrásky a jizvy, pouze pleti dodává mladistvý vzhled.

Biotherm omlazující pleťové sérum Elixír Life Plankton 30 ml

Regenerační sérum Biotherm řeší různé problémy s pletí bez ohledu na věk a konkrétní typ pleti. Tím, že podporuje proces buněčné obnovy, chrání pokožku, zjemňuje a regeneruje ji. Tento elixír je třeba používat každý den jako první krok při péči o pleť. Pokožka bude již za 8 dní viditelně kvalitnější, hebčí a jednotnější. Sérum redukuje známky stárnutí, a navíc má matující efekt. Po nanesení se do pokožky okamžitě vstřebává. Používá se jako první krok v péči o pleť. Nanáší se pomocí pipety, zahřeje v dlaních a vmasíruje na vyčištěnou pleť, krk i dekolt. Nevýhodou je, že pokožku pouze omlazuje, ale nevyhlazuje hlubší vrásky a jizvy.

Naše hodnocení formule Demaliss Serum

Plusy

 • Odstraňuje 98,9 % vrásek
 • Navrací biologický vzhled pokožky
 • Spouští samoobnovu kolagenu v těle
 • Přípravek na přírodní bázi

Mínusy

 • Nevhodné pro osoby s kožními zdravotními problémy
 • Nemusí vyhovovat každému
 • Nutné používat pravidelně

Hodnocení Radírny:

Demaliss Serum je speciální formule, která pomáhá v těle k samoobnově kolagenu. Pokud vás trápí vrásky, jizvy nebo kruhy pod očima, při pravidelném používání tohoto séra dojde postupnému vymizení nedokonalostí pleti. Podmínkou však je sérum skutečně používat dvakrát denně a pečlivě jej vmasírovat do pokožky. Podle recenzí ostatních uživatelů je produkt účinný a opravdu lidem pomáhá řešit nedokonalosti pleti. Nevýhodou je, že ne každému bude olejíček vyhovovat a osoby s kožními zdravotními problémy by měli jeho používání prokonzultovat s kožním lékařem.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.