Jak mít spokojené zaměstnance? Pořiďte jim nápojový automat a kávovar

Základem úspěšné a prosperující firmy jsou spokojení zaměstnanci. Kromě dobrých platových podmínek hodně záleží na prostředí na pracovišti a na drobných výhodách, které jim poskytnete. Vyzkoušejte nápojové automaty na vodu, nebo kávovary.

Zvýšení produktivity a efektivity práce

Existují studie, které dokazují, že pravidelný a dostatečný pitný režim zlepšuje produktivitu a efektivitu vykonávané práce. V podnikání platí jednoduchá rovnice, čím výkonnější zaměstnanci, tím vyšší zisky. Dospělým lidem se doporučuje vypít alespoň 1,5 litru vody denně. Někteří lidé jsou líní nosit si svou vlastní vodu a zanedbávají svůj pitný režim na úkor vlastní výkonnosti. Nedovolte, aby vaši zaměstnanci byli méně výkonní a zamyslete se nad tím, jak jim dopřát zdroj čerstvé pitné vody a možná i příležitostný šálek kávy.

Nápojový automat na vodu

Pití vody je velmi důležité pro udržení správné pozornosti a koncentrace. Dopřejte svým zaměstnancům pravidelný přístup ke kvalitní čisté vodě díky výdejníkům pramenité vody. Společnost fontana.cz zajistí servis automatů a dodávání barelů s čerstvou pramenitou vodou přímo do firmy. Automat na pramenitou vodu je skvělým doplňkem ke kávovaru a předchází dehydrataci při nadměrném popíjení kávy bez přísunu dostatečného množství čisté vody.

káva

Kávovar na kapsle vytvoří příjemnou atmosféru kavárny

Je jen málo lidí, kterým nechutná káva. Její stimulační účinky zaměstnanci ocení po ránu, nebo po dobrém obědě, kdy by místo práce nejraději odpočívali. Kávové kapsle umožní rychlou přípravu výborné kávy. Při popíjení kávy budou zaměstnanci spokojenější a budou pracovat rádi. Kávovar příjemně zlepší volné chvilky a obědové pauzy, kdy si pracovníci budou moct odpočinout a vzájemně se poznat nad šálkem horké kávy s vynikající chutí. Dokonce se třeba začnou těšit do práce, až si dají svůj šálek oblíbené kávy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *