Připravte se na zimu s baleným uhlím

Vytápění a nákup paliva nemusí být složité a zdlouhavé. S uhlím zabaleným do pytlů už nebudete muset sami skládat dovezené sypané uhlí. A v čem je ještě balené uhlí lepší oproti klasickému sypanému?

Budete mít jistotu, že jste dostali přesně tolik uhlí, kolik jste si objednali

Prodej uhlí bývá nejčastěji v sypané podobě, kdy firma uhlí vyloží u vašeho domu. Vaším úkolem je dřevo složit do sklepa. Jak si ale ověříte, že jste dostali přesně takové množství uhlí, za které jste zaplatili? Přendávat uhlí například do kbelíků, jednotlivě vážit a počítat pro kontrolu je dost zdlouhavá a otravná metoda. Většina lidí proto věří, že mají přesně tolik uhlí, za kolik zaplatili. S baleným uhlím máte přímou jistotu, že dostanete přesné množství uhlí. Topný materiál je balen do 25 kg pytlů.

Snadná a čistá manipulace

Pří skládání klasického uhlí je spousta prachu a špíny. Ve sklepě to vypadá jako v pekle a špatně se to uklízí. Uhlí zabalené do pytlů se snadno přenáší a uskladňuje bez zbytečného prachu a nečistot. Uhlí se proto nemusí skladovat pouze ve sklepě, ale dá se pohodlně ponechat i na jiných místech bez hrozby velkého nepořádku. Pytel snadno uložíte například poblíž krbu nebo k blízkosti grilu.

uhlí

Zaručená kvalita

Balené pytlované uhlí je pečlivě vytříděné. Jeho vysoká kvalita se udržuje během transportu i při následném skladování. Pro topení v krbech nebo na grilování se jedná o nejlepší možnou variantu.

Doprava zdarma kamkoliv v České republice

Objednané balené uhlí je rozváženo po celé České republice. Doprava objednaného množství je na celém území České republiky zdarma.

Šetřete své síly a čas s pořízením baleného uhlí, které snadno uložíte na místo skladování. Tento prodej uhlí je velmi populární například v Německu, kde už lidé pochopili výhody čistého a snadné manipulace s uhlím baleným do pytlů.

2 komentářů k Připravte se na zimu s baleným uhlím

  1. Nevíte jak daleko od domu se může používat vibrátor,který udusává cestu? Skákalo nám nádobí a zvětšila se prasklina ve zdi. Byl použi do 4 metrů od domu. Poraďte prosím .Marie

  2. My se připravujeme na zimu se dřevem. Topení uhlím strašně smrdí, takže to bych v domě mít nechtěl. Dřevo dům krásně provoní a pohled do hořících krbových kamen nemá chybu. Na kamna máme napojený komín s nerezovou vložkou, kterou jsem koupil z https://www.kominycz.cz/ . Vyžaduje jen pravidelnou údržbu a nic víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *