Jaký dílenský nábytek je opravdu kvalitní?

Základním předpokladem k dobře odvedené práci v jakékoliv dílně je kvalitní dílenský nábytek. Ten musí splňovat vysoké nároky na funkčnost i bezpečnost, kvalita materiálů a provedení je v takovém případě na prvním místě. Přesně takový je dílenský nábytek od společnosti POLAK CZ s.r.o., jehož výrobní program si představíme.

Vybavení dílny

Firma POLAK CZ vyrábí nejširší sortiment dílenského nábytku, který zahrnuje veškeré potřebné vybavení. Všechny kusy nábytku jsou navíc vzájemně kompatibilní a dají se libovolně kombinovat přesně podle potřeb. Dílenské stoly se vyznačují velmi pevnou pracovní deskou a vysoce stabilními kovovými nohami, což zaručuje jejich bezpečnost. K dostání jsou jak základní jednoduché dílenské ponky, tak i stoly doplněné skříňkami, zásuvkami či závěsnými systémy na zeď. U dílenských skříní je důležitá jejich odolnost a přehlednost. Kovové skříně na nářadí POLAK CZ pojmou vše potřebné a vydrží opravdu hodně. Variabilita uspořádání polic je velmi široká, k mání jsou i různé typy dvířek. Vhodně je doplní menší zásuvkové skříně a dílenský vozík, který je praktickým pomocníkem.

dílna

Vybavení šaten

Kromě vybavení samotné dílny je dobré myslet i na zázemí pro zaměstnance. I tady poslouží firma POLAK CZ a její produkty. Kvalitní kovové šatní skříně jsou ideální do šaten dílenských provozů i veřejných prostor, jako jsou například koupaliště a sportoviště. Stejně tak se do těchto míst hodí šatní lavice z tohoto výrobního programu.

Kvalitní výrobce

Společnost POLAK CZ působí na trhu od roku 1991. Od té doby se snaží stále nabízet novinky a inovace dílenského nábytku z vlastního vývojového oddělení. Jistě i díky tomu si firma vydobyla pevné postavení na českém i zahraničním trhu. Její produkty se mohou směle chlubit špičkovou kvalitou. A kvalitní dílenský nábytek práci v dílně zjednoduší a zpříjemní, což se výrazně odrazí na efektivitě práce. Proto je určitě dobré neváhat a investovat do něj.

Rate this post

4 komentářů k Jaký dílenský nábytek je opravdu kvalitní?

  1. Dílna je jedna z těch věcí, kterou můžete šperkovat pořád dokola. Co se určitě hodí, je nějaká skříň na pracovní oblečení a různé ochranné pomůcky. Mě taky chvíli trvalo, než jsem si koupil pořádnou mechanickou kombinézu a přestal si ničit věci od oleje. 😀 Jinak máte někdo tip, kde by se dal sehnat svařovací štít? Díky za tipy.

  2. Tak v dílně se opravdu nevyznám, ale nám se pro děti osvědčil školní nábytek z Atan.cz. Potřebovali jsme jim koupit stůl a židli, kde si budou dělat úkoly, až se vrátí zpátky do školy. Zatím koupě určitě nelitujeme. Stůl a židlě stojí, nevrklá se, je bez třísek a vše funguje celkově v pořádku. Můžeme tedy jen doporučit 🙂

  3. Dílna mi připadá jako skvělá věc, protože každý z nás má doma tak trochu svůj prostor. Manžel si ji šperkuje podle svých potřeb a já mu do toho nijak nesmím kecat. Tak jako on mi nesmí moc kecat do kuchyně a vaření. Myslím, že nám to tak vyhovuje. Já vlastně ani nerozumím tomu, co tam všechno má. Nějakou pokosovou pilu, spoustu nářadí a pro mě vlastně nepodstatné věci.

  4. Dobrý den, kvalitní je takový, který je ergonomický, hodně vydrží a neplete se. Ideálně ještě za fajn cenu. Já jsem třeba nedával nábytek, ale regály. A to mi přišlo hodně fajn. 🙂 Každopádně já toho zase tolik nepotřebuji. Hodně si toho půjčuji. Třeba teď půjčovna elektrocentrála Praha. Proč si to kupovat, starat se o to, když si proto může dojet do půjčovny a výhodně si to půjčit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *