Jaký dílenský nábytek je opravdu kvalitní?

Základním předpokladem k dobře odvedené práci v jakékoliv dílně je kvalitní dílenský nábytek. Ten musí splňovat vysoké nároky na funkčnost i bezpečnost, kvalita materiálů a provedení je v takovém případě na prvním místě. Přesně takový je dílenský nábytek od společnosti POLAK CZ s.r.o., jehož výrobní program si představíme.

Vybavení dílny

Firma POLAK CZ vyrábí nejširší sortiment dílenského nábytku, který zahrnuje veškeré potřebné vybavení. Všechny kusy nábytku jsou navíc vzájemně kompatibilní a dají se libovolně kombinovat přesně podle potřeb. Dílenské stoly se vyznačují velmi pevnou pracovní deskou a vysoce stabilními kovovými nohami, což zaručuje jejich bezpečnost. K dostání jsou jak základní jednoduché dílenské ponky, tak i stoly doplněné skříňkami, zásuvkami či závěsnými systémy na zeď. U dílenských skříní je důležitá jejich odolnost a přehlednost. Kovové skříně na nářadí POLAK CZ pojmou vše potřebné a vydrží opravdu hodně. Variabilita uspořádání polic je velmi široká, k mání jsou i různé typy dvířek. Vhodně je doplní menší zásuvkové skříně a dílenský vozík, který je praktickým pomocníkem.

dílna

Vybavení šaten

Kromě vybavení samotné dílny je dobré myslet i na zázemí pro zaměstnance. I tady poslouží firma POLAK CZ a její produkty. Kvalitní kovové šatní skříně jsou ideální do šaten dílenských provozů i veřejných prostor, jako jsou například koupaliště a sportoviště. Stejně tak se do těchto míst hodí šatní lavice z tohoto výrobního programu.

Kvalitní výrobce

Společnost POLAK CZ působí na trhu od roku 1991. Od té doby se snaží stále nabízet novinky a inovace dílenského nábytku z vlastního vývojového oddělení. Jistě i díky tomu si firma vydobyla pevné postavení na českém i zahraničním trhu. Její produkty se mohou směle chlubit špičkovou kvalitou. A kvalitní dílenský nábytek práci v dílně zjednoduší a zpříjemní, což se výrazně odrazí na efektivitě práce. Proto je určitě dobré neváhat a investovat do něj.

1 komentář k Jaký dílenský nábytek je opravdu kvalitní?

  1. Dílna je jedna z těch věcí, kterou můžete šperkovat pořád dokola. Co se určitě hodí, je nějaká skříň na pracovní oblečení a různé ochranné pomůcky. Mě taky chvíli trvalo, než jsem si koupil pořádnou mechanickou kombinézu a přestal si ničit věci od oleje. 😀 Jinak máte někdo tip, kde by se dal sehnat svařovací štít? Díky za tipy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *