Když potřebujete více než jen advokátní služby

Když potřebujete více než jen advokátní služby

Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin nabízí pro podnikatele mnohem více než jen právní služby. Zajistí zcela na klíč kompletní servis právní, daňové, účetní, personální i mzdové agendy.

O zaměstnance je dnes nouze a mzdové náklady stále rostou. Je výhodné část služeb outsourcovat u profesionálů. Advokátní kancelář pod vedením JUDr. Zdeňka Kryštofa Koschina poskytuje firmám různé velikosti v České a Slovenské republice celý balík služeb, díky čemuž se mají firmy možnost věnovat svému klíčovému businessu a nezdržovat se běžnou administrativní agendou. Spojení péče o tuto agendu s právními službami je velice praktické.

Kompletní právní služby ve všech oblastech

Kvalitní advokát Praha – to je advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin, která si zakládá nejen na rodové tradici a profesionálních službách, ale i na komplexním portfoliu poskytovaných právních služeb.

Advokátní kancelář Praha zastupuje soukromé osoby i podnikatele v ČR a v SR, včetně zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Specializuje se na ústavní, obchodní, občanské, správní, trestní, pracovní, daňové, stavební i rodinné právo.

Kancelář nabízí služby právních a daňových specialistů. V oblasti služeb pro firmy se advokátní kancelář postará o daňovou správu daní a poplatků, DPH, daň z příjmu, včetně kompletního zastupování před finančními úřady a v případě potřeby i před soudy.

V oblasti správního práva za vás advokátní kancelář bude vést jednání se stavebními úřady, s celními úřady, jako i s orgány státní správy – především se živnostenským úřadem.

Pokud jde o pracovní právo, firma správně nastaví pracovně právní vztahy a připraví manažerské a další smlouvy. Postará se i o řešení případných náhrad škod pro zaměstnance.

Kompletní správa účetní agendy, personalistiky i mezd

Díky službám advokátní kanceláře JUDr. Zdeňka Koschina můžete specialistům předat i kompletní správu účetnictví, včetně běžné administrativy od zaúčtování dokladů, zpracování náhrad výdajů za cestování přes ekonomické a daňové poradenství až po podání daňových přiznání za společnost.

Stejně tak se advokátní kancelář postará o kompletní zpracování mezd a personální agendy. Od přihlášek a odhlášek zaměstnanců přes výpočty mezd, zpracování odvodů, ročního zúčtování daní až po zákonné vedení personální dokumentace.

Chcete především podnikat a nevěnovat se administrativě? Využijte na klíč služby, které vám to umožní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *