Obaly Kredo – krabice pro každý účel

Možná se vám může zdát článek o krabicích tak trochu nezajímavý, ale zamyslete se. Jak často potřebujete doma něco uložit a chybí vám krabice? Kartonové a papírové modely jsou užitečnými pomocníky. Neobejdete se bez nich v domácnosti, provozu či kanceláři. Jen si představte stěhování bez krabic. Vlastně nemožné!

Kartonové a papírové krabice

V žádném provozu, dílně, skladu a kanceláři nemohou chybět kartonové a papírové krabice. Klopové a vysekávané produkty jsou v dnešní době k dostání v nejrůznějších rozměrech. Nejlepší jsou vyrobeny z mikrovlny, 3 VVL a 5 VVL. Ať už se chystáte na stěhování, archivování, přenášení či uskladnění věcí, máte díky praktickým pomocníkům zelenou. Možná se vám budou hodit modely s tloušťkou stěny 3 mm anebo 5 mm. Záleží jen na hmotnosti přepravovaných věcí. Když si krabice objednáte z osvědčeného e-shopu, přijdou vám na firmu či domů rozložené. Po složení klopy je nutné oblepení lepicí páskou. Vysekané produkty jsou dodávány rovněž rozložené, v tomto případě pásku nepotřebujete.

Krabice na stěhování musíte mít

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Určitě je na tom kapka pravdy, ale rozhodně ne s krabicemi na stěhování od společnosti Obaly Kredo. Pětivrstvé krabice na stěhování jsou vyrobeny z extra pevné lepenky. Potěší i vyseknuté prohmaty umožňující snadnější manipulaci. Přemísťování oblečení, obrazů, drobností a knih bez krabic je zhola nemožné. V nabídce firmy najdete také pěkné šatní krabice určené nejen pro skladování modelů, ale také pro neoblíbené stěhování. Opět jsou dodávány v rozloženém stavu, a dokonce je lze zakoupit již od jednoho kusu. Mrkněte se na užitečné věcičky na Obaly Kredo a opatřete si domů i do firmy krabice, lepicí pásky, pytle, sáčky, ochranné hrany, balicí pomůcky, tašky, spony, boxy a fólie za skvělé ceny.

Komentář ke článku “Obaly Kredo – krabice pro každý účel”

  1. super článok
    krabice sa vždy pridajú na čokoľvek 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *