Od fotbalu k dostihům: Nejoblíbenější sporty při sázení online

Od fotbalu k dostihům: Nejoblíbenější sporty při sázení online

Online sázení na sport si v posledních letech získalo obrovskou popularitu, a to jak díky vzrušení ze hry, tak šanci na vysokou výhru. Díky snadnému přístupu a široké nabídce možností není divu, že této činnosti věnuje pozornost stále více lidí. Existuje mnoho populárních sportů, na které lidé rádi sázejí online, od fotbalu až po sporty méně populární.

Fotbal je nesporným králem sportovního sázení online. S miliardami fanoušků po celém světě přitahuje fotbal nejvíce sázkařských aktivit ze všech sportů. Je to celoroční sport, v němž se během roku odehrává mnoho ligových soutěží a pohárů. Mezi nejoblíbenější ligy pro online sázení patří anglická Premier League, La Liga, Serie A a Bundesliga. Kromě toho se významně sází i na velké mezinárodní soutěže, jako je mistrovství světa a Liga mistrů UEFA.

Při sázení na fotbal si můžete vybrat z mnoha sázkových příležitostí, včetně výsledku zápasu, celkového počtu gólů, prvního střelce a mnoha dalších. S rozvojem live sázení v průběhu zápasu, kdy lze sázky uzavírat i během hry, se nejen fotbalové sázení stalo pro fanoušky ještě zajímavějším.

Oblíbeným sportem v rámci České republiky je lední hokej a platí to i pro sázení online. Za popularitu hokeje u nás může především fakt, že se jedná o jeden z nejsledovanějších sportů a má velmi bohatou historii. Český hokej v minulosti určoval trendy pro ostatní velmoci tohoto sportu a dosáhl na mnoho cenných triumfů. V posledních letech nastalo delší období bez úspěchu, ale to se změnilo na posledním světovém šampionátu odkud přivezli naši hokejisté bronzovou medaili. Čeští hokejisté i nadále patří mezi světovou špičku v čele s Davidem Pastrňákem, který se každoročně zapojuje do bojů o nejlepšího střelce v nejlepší lize světa, zámořské NHL.

Dalším oblíbeným sportem pro online sázení je basketbal. Vzhledem k tomu, že NBA je nejpopulárnější basketbalovou ligou na světě, není překvapením, že basketbal je oblíbeným sportem mnoha sázkařů online. Sezóna NBA trvá od října do června, což sázkařům poskytuje spoustu příležitostí, kdy se zapojit do hry. Mezi nejoblíbenější typy sázek na basketbal patří bodové rozpětí, nebo sázky na celkový počet dosažených bodů.

Dalším sportem, který si získal oblibu v online sázení je tenis. Vzhledem k tomu, že se během roku koná několik významných turnajů, včetně Wimbledonu, US Open a Australian Open, poskytuje tenis celoroční příležitost k sázení. Mezi nejoblíbenější typy tenisových sázek patří sázky na přímého vítěze, sázky na sety a sázky na jednotlivé gemy.

V posledních letech si v online sázení získaly oblibu také box a smíšená bojová umění (MMA). S vzestupem zápasníků zvučných jmen, jako jsou Conor McGregor, Canelo Alvarez a v poslední době i český Jiří Procházka, přitahují události v boxu a MMA značnou sázkařskou aktivitu. Mezi nejoblíbenější typy sázek na box a MMA patří sázky na vítěze zápasu, způsob vítězství a sázky na konkrétní kolo, ve kterém bude zápas ukončen.

Posledním oblíbeným sportem pro online sázení jsou dostihy. Dostihy jsou jedním z nejstarších sportů, na které se dá sázet, a dodnes zůstaly oblíbenou zábavou nejen pro sázející. Vzrušení ze sledování závodů koní na dráze v kombinaci se vzrušením ze sázení na výsledek dělá z dostihů jedinečný a poutavý sport. Při sázení na dostihy si můžete vybrat z několika možností, včetně sázek na výhru nebo umístění.

Závěrem lze říci, že sportovní sázení online se stalo oblíbenou zábavou mnoha sportovních fanoušků. Fotbal, basketbal, lední hokej, tenis, box a MMA a dostihy patří mezi nejoblíbenější sporty, na které lze sázet online. Vzhledem k pohodlí a snadné dostupnosti sportovního sázení online se očekává, že obliba této činnosti bude v příštích letech nadále růst. Sázející by však vždy měli sázet zodpovědně a v rámci svých možností a primárně na sporty, které pravidelně sledují a rozumí jim. Zvyšují tak šanci na výhru, a především prožitek ze sledování a aktivní účasti v rámci dění sportovní události.

Zdroj obrázku: Wpadington / shutterstock.com

 

18+| Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Rate this post

1 komentář k Od fotbalu k dostihům: Nejoblíbenější sporty při sázení online

  1. Fotbal i dostihy jsou určitě super, ale podle mě skvělé příležitosti teď nabízejí Oktagon turnaje. Co si budeme povídat, zpráv a analýz se o tom dá sehnat hodně. Ondra Novotný to podporuje i prostřednictvím Fight Talků nebo jak se to jmenuje. Já na to vsázím pravidelně a musím říct, že se mi i docela daří. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *