PowerPoint šablony ke stažení zdarma

Jestli často vytváříte prezentace v powerpointu, pak asi budete s tím, že výběr šablon, ze kterých se dá prezentace vytvořit, je poměrně omezený. V tomto článku se dozvíte o stránkách, kde si můžete stáhnout další a vaši prezentaci tak oživit.

Tento článek se vám hodí zejména tehdy, pokud dělání snímků (slidů) v PowerPointu je váš denní chleba, už jste všechny v základu nabízené předlohy vyzkoušeli a rádi byste zase jednou vnesli do prezentace nějakého nového ducha. Samozřejmě, na prezentaci většinou není nejdůležitější, jak moc hezké nadpisy a obrázky promítáte, ale jde tu hlavně o to, co k nim říkáte a jak ovládnete publikum. I sebelépe dotažené grafické koncepty jsou stále jen obrázky promítanými na zeď, a ty už dnes nikoho neohromí, takže při přípravě si určitě dejte pozor i na tenhle aspekt. Dost ale teorie a pojďme se podívat na to, kde nějaké hezké templaty najít.

Prezentace z webu Office

adresa: http://office.microsoft.com/cs-cz/templates/CT010117272.aspx

Pokud máte Office 2010, tak už jste se k nim možná dostali přímo z programu a některé jste si stáhli. Není jich mnoho, ale jsou graficky skutečně dotažené. Jsou tu šablony pro verzi 2003, 2007 a novější.

Presentation Magazine

adresa: http://www.presentationmagazine.com/

Presentation Magazine je web věnovaný všemu kolem přípravy prezentací. Jeho podstatnou součástí jsou pak právě různé předlohy s velmi širokou tematikou, které si můžete odtud stáhnout. Web uvádí, že je zde necelých 500 šablon ke stažení.

TemplatesWise

adresa: http://www.templateswise.com/

Široká nabídka různých pozadí a témat, šablony jsou přehledně členěny podle tematiky. Až si vyberete některou, stáhne se v podobě archivu zip přes nenápadný odkaz Download.

5000+ templates

adresa: http://www.indezine.com/powerpoint/templates/freetemplates.html

Jak už název napovídá, na této stránce je soustředěno přes 5000 volně stažitelných předloh a pozadí. Tato stránka má výhodu, že se zde dá třídit nejen podle kategorie, ale také podle barevného ladění šablon.

Rate this post

3 komentářů k PowerPoint šablony ke stažení zdarma

  1. Ráda bych se zeptala, kam uložit stažené motivy, abych je mohla v powerpointu používat.
    Předem díky za odpověď.

  2. Měl jsem funkční PowePoint, ale nějak se stalo, že přestal fungovat a otevírá se rovnou v OpenOffice Impress. co mě chybí, nebo co mám udělat, aby to fungovalo jako dříve? děkuji Jarda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.