Internetový výdělek

Je to jednoduché, může to dělat každý, pracujte z pohodlí vašeho domova, závratné cifry na všem účtu za pár minut práce denně, registrace zdarma, stačí jen kliknout a peníze se posypou, flexibilní nenáročná práce z domova atd.  Pokud jste na internetu jako ryba ve vodě, pak jste podobné inzerce už určitě zahlédli. Jsou opravdu tak kouzelné, nenáročné a výhodné?

Na začátku si ujasníme, jak taková práce na internetu může vypadat. Může se jednat o příjem reklamních emailů, nebo i SMS zpráv, klikání na reklamní odkazy apod. Po registraci se přihlásíte do systému a najdete si zmiňované reklamní bannery, to kolik za jeden klik dostanete, se liší, rovněž se liší způsob klikání, u určitých společností se vám začne odpočítávat čas, který musíte na stránce strávit (pár sekund), jinde například musíte kliknout na číslo, na které se vás systém ptá, to z důvodu abyste prokázali, že klikáte vy, nikoliv program, jako je třeba GhostMouse apod.

Ovšem ten pravý výdělek je implicitní, pokud byste jen klikali, moc byste si nevydělali, když to když přesvědčíte lidi, aby se registrovali pod vámi, za každý jejich klik získáte vy určitou provizi. Na druhou stranu přesvědčovat a hledat lidi, kteří by se pod vás registrovali, není zrovna jednoduché a zábavné, co?

Dalším smutným faktem je, že až 90% takových internetových nabídek jsou podvody a způsob, jak z vás vytáhnout citlivé informace, emailovou schránku vaši i vašich přátel, které pak budou spamovat reklamou. Může se také stát, že budete klikat opravdu, vše půjde hladce, ale až do chvíle, kdy by vás měli vyplatit.

Takové podvodné nabídky většinou poznáte tak, že slibují přehnaně vysoké výdělky, nebo po vás chtějí až moc informací, nutí vás posílat reklamy a výzvy přátelům, nutí vás si něco koupit atd.

My osobně bychom se tomuto druhu výdělku raději vyhnuly, samozřejmě můžete mít štěstí a najít slušný výdělek, který nebude podvod, ale šance není moc vysoká.

Pokud se přeci jen rozhodnete zkusit tento typ výdělku, určitě nikam nedávejte svůj bankovní účet, ale založte si zdarma internetovou peněženku, jako je třeba PayPal, pokud se nebude jednat o podvod a peníze vám tam budou skutečně zaslání, není problém si je pak z PP přeposlat na účet.

Pokud vás téma vydělávání na internetu více zajímá, další články o tématu najdete zde na Radírně. Například článek o dalších způsobech vydělávání na internetu, nebo o tom jak vydělávat na internetu přes sms testy.

Kristýna Jahnová

5/5 - (1 vote)

2 komentářů k Internetový výdělek

  1. Ahoj, máte hluboko do kapsy a chtěli byste si přivydělat z domova. Zde vám poradím jak začít vydělávat ještě dnes.

  2. Dobrý den.. Brala bych nějakou radu na prividelani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *