Slevy na internetu

Přehled českých webů s nabídkou hromadných nákupů a speciálních slevových akcí.

Jak to funguje

Principem slevových nabídek zveřejňovaných na webu o kterých se zde dále dočtete  je většinou vytvoření určité nabídky za ceny výhodnější, než je na trhu běžné, pro omezený počet zájemců. Sleva se buď spustí v okamžiku, kdy je o určité zboží nebo službu dostatek zájemců, a nebo se naopak počítá s tím, že jsou nabídky zasílány do okruhu lidí zajímajících se o obor, takže se prodejci vyplatí nabídnout to výhodněji proto, že odbyt má v podstatě jistý.

Slevomat

Slevomat nabízí každý den něco nového převážně z oblasti zážitkových služeb, jako třeba lety balónem, modeláž nehtů, masáže a podobné akce. Sleva se, jak je ostatně u podobných online slevových akcí běžné, aktivuje po zakoupení všech poukázek.

Adresa: www.slevomat.cz

Cupolis

Velmi podobná nabídka slevomatu, specializuje se opět především na zážitky, ať už sportovní nebo gastronomické, najdete tu třeba akční poukázky do různých restaurací nebo kaváren.

Adresa: www.cupolis.cz

Vykup to

Další z obdobně vystavěných služeb, opět nabídka dne směřující povětšinou na nějakou službu (kosmetické služby, lekce tance, poukázky do restaurací a podobně).

Adresa: www.vykupto.cz

Za pakatel

Další z řady podobně fungujících služeb, najdete tu grilovačky, lístky do kina, wellness víkendy, nebo slevové poukázky do různých obchodů a podniků.

Adresa: www.zapakatel.cz

Zoot

Netradiční koncept založený na tom, že si vyberete svou oblíbenou značku nebo značky a Zoot vás pak zprostředkuje informace a nabídky o všech jeho produktech – cílem tedy je zprostředkovat jen cílené informace a nezahlcovat vás spamem o něčem, co vás nezajímá. Do systému se lze přihlásit i přes Facebook.

Adresa: www.zoot.cz

Všechny slevy pohromadě

Webů se slevovými akcemi je docela dost a vypadá to, že další ještě budou vznikat, proto sledovat je všechny zvlášť by bylo opravdu hodně náročné. Existuje však jeden agregátor, web, kde najdete většinu českých slevových webů pohromadě, a navíc i nabídky podobného rázu z Evropy (například ze serveru Groupon) i z USA (legendární Woot).

Adresa: www.slevax.cz

Rate this post

4 komentářů k Slevy na internetu

  1. Velký přehled těchto hromadných slev je právě na serveru levnejsisluzby.cz

  2. Kvalitní agregátor, kterej používám já je http://slevolog.cz – kamarádovo, pracuje na zlepšení, tak snad se mu to podaří!

  3. …..ještě mixslev.cz nebo dobra-sleva.cz taky velmi pěkné slevy a akce, snaží se vybírat…….

  4. Ještě si dovolím přidat seznam slev který používám já, protože je bez reklam – http://www.dnesniakce.cz/ … snad to tak i zůstane a nepokazí to 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *