Adobe Dreamweaver ke stažení zdarma

Tento program je v dnešní době velice žádaným a využívaným mezi webovými profesionály. Proč, k čemu slouží? Toto a další věci se dočtete v dnešním článku.

Dreamweaver jedinečný produkt od firmy Adobe, stejně jako slavný Photoshop na úpravu fotek, nebo After Effect, což je v dnešní době jeden z nejpoužívanějších programů pro tvoru profesionálních filmů.

Program byl původně majetkem firmy Macromedia, firma Adobe ho později odkoupila a dále ho vyvíjela na nové verze, nyní je aktuální verze CS5. Tento program je tvořen pro autory a správce webů, jelikož program v hezkém rozhraní spojuje tvorbu, testování a správu webových stránek.
Jeho předností nejsou jen možnosti, ale i poměrná snadnost a rychlost.

Jeho nevýhodou je cena, ale můžete ho po určitou dobu mít zcela zdarma. V podobě testovací verze, jako u jiných programů a pokud se vám zalíbí zakoupit ho.

Kromě výborného editoru kódu nabízí různé mody náhledu, mezi kterými můžete libovolně připínat a upravovat kaskádové styly. Při výběru barvy pomůže paleta, při vkládání obrázku dialogové okno pro rychlý a snadný výběr.

Poslední zmiňovaná verze přináší navíc ještě plno novinek, jako je Integrovaná podpora CMS. Mezi CMS patří například Worldpress. Další výhodou může být propojení s Adobe BrowserLab. Toto ale rozhodně není jediné propojení, prakticky tento program můžete propojit s každým jiným od této firmy.

Pokud jste zvyklí pracovat na webových stránkách v týmu, nebude to žádný problém. Tento program totiž obsahuje nástroje pro komunikaci, nebo zákaz vzájemného přepisování souborů.

Pokud se rozhodnete povznést nad cenu, určitě budete s programem spokojeni, ušetří vám hodně zbytečné práce. Pokud si chcete Dreawaver jen stáhnout a vyzkoušet, není nic jednoduššího než zajít na stránky Adobe a provést download na této stránce.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *