Automatické klikání myši

Program o kterém se zmíníme v tomto článku vám pomůže zejména ve hrách, kde jde o to co nejrychleji klikat myší.

V tomto příspěvku bychom vám rádi představili program, který lze efektivně využít v hrách, nebo třeba ve FaceBook aplikacích. Jedná se o program, pomocí kterého bude vaše myš sama klikat.

Click-Catch

K čemu to je dobré? Kromě toho že takto šetříte prsty a neriskujete zánět svalů nebo jinou nepříjemnost, kterou stereotypní pohyb prsty na tlačítku může způsobit, vám tento program umožní to, co je zejména ve hrách často nepostradatelné: pekelně vysokou rychlost kliku.

Na náhledu vidíte nejrůznější možnosti, jak se dá auto click nastavit, k hlavním určitě patří počet kliknutí za jednotku času a rozlišení jestli se má provádět klik nebo dvojklik. Přes toto okno nebo pomocí klávesové zkratky se pak toto chování také vypíná.

K čemu je to dobré a kde nachází tato utilitka využití už jsme trochu nadnesli: jde zejména hry, online hry, třeba na facebooku je řada z nich založena jen na tom, že je potřeba v rychlých intervalech poklikávat, takže tak vhodné využití tohoto prográmku z vás může udělat pravého game mastera a pomoct vám vystoupat v žebříčcích do nečekaných výší. Ale využití je samozřejmě řada, prostě všude tam kde je potřeba rutinního klepání na myš.

Kde stahovat: Program Click Catcher si můžete stáhnout v zip archivu z této stránky (zcela dole pod odkazem Download Click-Catch(c)).

Rate this post

1 komentář k Automatické klikání myši

  1. Ahoj má to jednu chybu 1 min = 100 sec takže to kliká jak se mu chce většinou to je tak mezi 61-99 sec prostě klikne nepřesné..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *