Jak stahovat video ze streamu

Líbí se vám nějaké video na stream.cz a chtěli byste si ho stáhnout? Nevíte jak? Zde najdete postup.Stream.cz je česká internetová televize, je tady možné najít pořady, uživatelská videa, realityshow či seriály. Na web chodí denně cca 230 000 lidí, server založil  Miloš Petana. Původními pořady této internetové televize jsou např. seriál Nekecej!, Fenomén, Bacha! aj. Jedním z nejsledovanějších je pořad s Agátou Hanychovou –  Dostaň Agátu. Vlastníkem videoportálu stream.cz je Seznam.cz.

Chcete si nějaké video stáhnout do počítače? Není to vůbec těžké. Stačí vědět, jak na to. Základem ke stažení videa je prohlížeč Opera (nejlépe starší verze). Až budete v Cache, zmáčkněte CTRL+F a vyhledejte http://cd-cache (to by mělo najít přímý odkaz ke stažení).

Tip: Chcete dostávat odměny za to, že brouzdáte po internetu?
Vyzkoušejte prohlížeč BRAVE s vestavěným blokováním reklamy.

Zdarma stahujte zde

  1. Musíme vyhledat video, které máme v plánu stáhnout na svůj disk do počítače.
  2. Video spustíme.
  3. Necháme ho naběhnout, alespoň do čtvrtiny celkového času.
  4. Na Nástroji panelů klikneme na položku Nástroje a zvolíme možnost Pokročilé a následně možnost Cache.
  5. Otevře se výpis mnoha souborů (převážně obrázky) se danými velikostmi a adresami. To necháme být a najdeme si soubor s koncovkou FLV (měla by u tohoto souboru být také adresa, v níž je název videa zřetelně vidět).

Jakmile najdeme soubor s koncovkou FLV, který chceme stáhnout, musíme kliknout na adresu URL. Automaticky, během pár sekund, by měl prohlížeč nabídnout uložení souboru na disk. Uložit si soubor můžeme, kam jen chceme, a video je stáhnuté. Stačí se na něj už jenom dívat.

Stažené video je formátu FLV, takže může mít někdo problém s přehráním – poradí si s ním třeba vlc player. Samozřejmě si můžete stáhnout nějaký program na převod formátů a z FLV souboru udělat AVI soubor, který je možné přehrát téměř v jakémkoliv přehrávači.

3 komentářů k Jak stahovat video ze streamu

  1. a ještě kde najdu cache???

  2. kde je nějaký datum?? Platí z toho něco ještě??? V cache mám soubory jako opr00KTT.tmp, co stím dál?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *