Prodloužení AVG

Návod, jak prodloužit licenci k používání antiviru AVG.

Tento postup můžete použít tehdy, když používáte verzi AVG Free nebo profesionální edici tohoto anitiviru od Grisoftu a chcete prodloužit dobu platnosti licence. Prodloužení je možné na  12 nebo 24 měsíců.

 1. Nejprve si zakupte licenci. To můžete udělat buď přímo v eshopu AVG, nebo u jiného prodejce. S koupí nemusíte čekat až na den, kdy vám používání vyprší, můžete ji klidně koupit s předstihem.
 2. Pokud jste koupili licenci v obálce, získali jste tak tzv. prodlužovací klíč. Ten je potřeba nyní změnit na licenční číslo. To uděláte tak, že na této stránce opíšete klíč, stávající číslo licence a váš email.
 3. Ve chvíli, kdy už máte licenční číslo k dispozici, spusťte AVG kliknutím na ikonku na liště a vyberte volbu Licence a pokračujte volbou přeregistrovat.
 4. Do formuláře Licenční číslo zkopírujte nebo opište vaše licenční číslo pro prodloužení AVG a potvrďte přes tlačítko Aktivovat.
Rate this post

3 komentářů k Prodloužení AVG

 1. Tal tohle je pěkně zavádějcí titulek, doufal jsem že se tady dozvím jak si prodloužit AVG abych ho nemusel platit a vy mi radíte abych si koupil licenci, to jste rovnou mohli napsat zaplaťe si plnou verzi a dát odkaz na web AVG 🙁 …. nějaká rada jak si poradit bez nákupu licence by nebyla?

 2. Přeji dobrý de a prosím o sdělení, proč nemohu nainstalovat pro domácnost bezplatný antivrprogram avast free 1896 exe.
  Zkoušel jsem to na mých obou mail adresách, marně, stále mi to mukazuje že mám chybné adresy nebo hesl, le v jiných případech fungují. zkusil jsem dát jiné-nové heslo pro tento účel, ale opět bez úspěchu.
  Děkuji předem za odpověď i pochopení
  S pozdravem A. Pospíšil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *