Make Lash – recenze, diskuze, zkušenosti

Make Lash – recenze, diskuze, zkušenosti

Řasy jsou nepochybně pýchou každé ženy. Bohužel já se jimi ještě donedávna pyšnit nemohla. Měla jsem je slabé, krátké, často vypadávaly. Bylo třeba je posilnit, proto jsem začala hledat produkt, který by mi je zázračně uzdravil a podpořil jejich růst. Abych pravdu řekla, vyzkoušela jsem kdeco. Olejíčky, krémy i séra. Pomohlo mi jen jedno – regenerační sérum Make Lash.

Nové regenerační sérum Make Lash je určeno pro všechny ženy (ale i muže), které trpí podobným problémem. Jestliže jsou vaše řasy řídké, jestliže neustále padají (ať už kvůli špatné stravě, dlouhodobé nemoci nebo  alergii) a jsou až nepřirozeně slabé, je načase jim pomoct. Make Lash by tento kosmetický problém mohl vyřešit.

Je důležité zmínit, že tento výrobek neobsahuje žádné škodlivé látky, které by jakkoliv dráždily oči. Navíc je produkt vědecky kontrolován a testován, proto se není čeho bát. Přípravek je tedy vhodný pro kohokoliv, koho trápí nedostatečně krásné řasy. Jsou dokonce vhodné i pro ženy, jež nosí kontaktní čočky nebo které jsou po chemoterapii. Nemusí ho používat ženy, jež se pyšní už od narození hustými řasy zářícími zdravím.

Než si nové sérum zakoupíte, je třeba vědět, jak se sérum aplikuje či za jak dlouho přijdou výsledky. Stejně jako květina nevyroste přes noc, tak ani řasy se díky séru během jednoho dne neuzdraví a nezregenerují. Nemějte přehnaná očekávání, nečekejte, že se řasy zotaví za pár hodin. Sérum je sice efektivní a výsledky se dostavují poměrně rychle, ovšem neprojeví se během prvních dnů používání.

Seznamte se s regeneračním sérem Make Lash

Než si produkt zakoupíte, doporučuji si o něm zjistit více. Je třeba vědět, odkud se vzal či co je v něm obsaženo.

Toto sérum vzniklo na základě dvou složek, které podporují vlasové cibulky a které následně stimulují jejich růst. První složkou je takzvaný peptid Biotynol Tripeptide-1, jenž regeneruje vlasové cibulky, druhou složkou je kyselina pantotenová (také známá jako provitamin B5), která se podílí na dělení buněk řasy – jinými slovy se podílí na zahuštění řas.

Obě složky navíc řasy hydratují. Možná vás překvapí, že řasy budou po použití séra o něco tmavší. To je v pořádku, i za to mohou zmíněné složky obsažené v séru. Toto ztmavnutí později stejně jako já určitě oceníte, protože už nebudete muset tolik používat řasenku, která řasám jenom škodí.

Jak produkt funguje?

Regenerační sérum má lehkou konzistenci, dokáže proniknout až ke kořínkům řas, díky čemuž je vyživuje a také posiluje. Jak jsem zmínila, dokáže řasy stimulovat a podpořit jejich růst. Sérum se nanáší pomocí aplikátoru a aplikuje se na linku řas.

Jaké jsou výhody séra Make Lash?

  • viditelné prodloužení řas už po měsíci používání
  • pohodlné a snadné nanášení pomocí aplikátoru
  • bez škodlivých látek
  • po séru není třeba používat řasenku
  • TESTOVÁNO

Jaké jsou nevýhody séra Make Lash?

  • pro nositelky kontaktních čoček může být sérum nepříjemné, i když je určeno i pro ně
  • není vhodné pro ženy s hustými řasami
  • je nutné používat denně

Už nemusíte utrácet za řasenku

Jak jsem již zmínila, díky séru Make Lash už nemusím utrácet za řasenku. Působením složek, které jsou v séru obsaženy, řasy na pohled ztmavnou a navíc zhoustnou a prodlouží se tak, že už nemusíte kupovat drahé řasenky v drogeriích. Řasenku totiž nebudete potřebovat. Dalo by se říct, že díky séru budete déle spát. Nebudete totiž muset vstávat o půl hodiny dříve, abyste se perfektně nalíčila. Díky séru se budete moct na řasy spolehnout stejně jako já. V současné době si pospím a v koupelně strávím líčením sotva tři minuty. S řasenkou se už nepárám.

Sérum také podporuje růst řas. Znám mnoho žen, které trápí řídnutí řas, které se bojí toho, že zanedlouho nebudou mít na očích ani jednu řasu. I já jsem byla jednou z nich, než jsem zkusila sérum. První drobné výsledky zpozorujete už po pár dnech – já je zaznamenala po necelém týdnu. Všimla jsem si drobných, jemných vlásků (či už řas?) na linii oka. Zhruba po měsíci se z těchto drobných vlásků staly bujné, silné řasy, s nimiž se pyšním kdekoliv.

Abyste dosáhli plnějších, silnějších řas, které jsou dlouhé a které tvoří oku hezký rám, je potřeba používat sérum pravidelně, což je sice jistou nevýhodou, ale stojí to za to. Pokud budete sérum používat denně, drobné výsledky uvidíte určitě jako já už po necelém týdnu.

Make Lash - recenze, diskuze, zkušenosti

V tomto produktu se nachází konkrétně dvě aktivní složky. Jedná se o Biotynol Tripeptide-1 a provitamin B5, o nichž jsem hovořila výše. Je třeba opět zmínit, že řasy budou nejen delší a plnější, ale také budou viditelně hydratovány. Toho jsem si všimla během prvního měsíce. Poté jsem zjistila, že produkt řasy i zevnitř chrání před vlivy okolí. Díky produktu vám řasy už nadále vypadávat nebudou. Do nynějška mi řasy vypadávaly. Nevím, jestli to bylo kvůli špatné stravě, kvůli užívání léků nebo to byl jen vedlejší projev mých alergií, ale během používání Make Lash jsem se s vypadáváním řas mohla rozloučit – naštěstí.

Jak je produkt hodnocen?

Určitě se nebudete rozhodovat jen dle této recenze, ale i dle zkušeností na internetu. Než jsem si produkt koupila, setkala jsem se jen s pozitivním hodnocením (pozitivně produkt hodnotily i profesionální kosmetičky). Nevěřila jsem, že nějaký produkt může být tak vychvalován, ale zkusila jsem to a zařadila se mezi spokojené zákaznice, další pozitivní hodnocení jsem tedy ráda přidala.

Make Lash - recenze, diskuze, zkušenosti

Make Lash - recenze, diskuze, zkušenosti

Na trhu najdete mnoho podobných produktů

Na trhu naleznete hromadu podobných produktů. Například se setkáte s produktem BIOHAR MAX, což je kosmetický prostředek určený k aktivaci a posílení růstu očních řas. Používat by ho měly opět ženy trpící slabými či vypadávajícími řasami. Sáhnou po něm i muži, které trápí nedostatečná tvorba řas. Rozdíl mezi BIOHAR MAX a Make Lash je ten, že řasy po BIOHAR MAX nejsou tmavší, kdežto po aplikaci Make Lash ano.

Velice oblíbená je i Eveline výživová řasenka, která je však spíše ochranou pro řasy. V tom se liší od Make Lash. Zatímco Make Lash řasy podporuje k růstu, výživová řasenka Eveline Advance Volumiere řasy regeneruje a zároveň chrání.

Stejně kvalitní produkt jako Make Lash se stejným účinkem je i sérum na řasy Eveline SOS Lash Booster, které je plné arganového oleje. Sérum řasy taktéž vyživuje, regeneruje i posiluje.

Shrnutí na závěr:

Produkt Make Lash je určený pro kohokoliv (nejen pro ženy, ale i pro muže), kdo trpí nedostatečnou tvorbou řas. Pomáhá řasy regenerovat, dostatečně je stimuluje a následně podporuje jejich růst. Kromě toho se dočkáte i zahuštění – řasy jsou po séru pevnější, tlustší a tmavší, tudíž už není třeba používat řasenku či jiné podobné kosmetické produkty určené k líčení očí.

Pokud bych měla uvést tři důvody, proč si produkt máte zakoupit, uvedla bych ty následující:

1) Výsledky zaregistrujete už po týdnu, viditelnější budou po měsíci používání.

2) Řasy zhoustnou, ztmavnou a zesílí. Už nebudete muset utrácet za jinou kosmetiku.

3) Doporučuju ho i těm, kteří nosí kontaktní čočky nebo kteří mají citlivější oči. Produkt je naprosto nezávadný, tudíž i to je důvod, proč stojí za vyzkoušení

Jestliže tedy nechcete utrácet za drahé řasenky a líčení, které vám řasy jenom kazí, raději investujte do séra Make Lash, které vám vykouzlí vzhled jako z titulní stránky magazínu.

Produkt je možné zakoupit si na webové stránce: http://dahit.co/ucikai?aid=157710&l=cs

1 komentář k Make Lash – recenze, diskuze, zkušenosti

  1. Dobrý den, to zní zajímavě. Také jsem jedna z těch, které nebylo s řasami moc naděleno 🙂 Ale je skvělé, že to má řešení a že nemusím celý život řešit své řídké řasy. Tenhle produkt jsem ještě nezkoušela, ale po téhle recenzi nad ním dost uvažuji 🙂 Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenost s lash liftingem? Našla jsem o něm nějaké info tady https://www.permanent-makeup-praha.cz/co-je-lash-lifting/ ale nejsem si teď jistá jaká metoda by byla lepší. Děkuji a přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *